Co je to?
Definice odborného termínu, slova Smart TV. Co znamená pojem Smart TV z kategorie Hardware?

Co je to Smart TV? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Smart TV?

Hybridní televizor, který v sobě spojuje internet a funkci Web 2.0 tedy popis webové stránky, pomocí set-top boxů. Smart TV je chytrá televize jako součást on-line interaktivních médií. Nezaměřuje se jenom na tradiční vysílací médium, ale umožňuje divákům například vyhledávat filmy, fotografie a další obsah na webu, dává přístup k obsahu uloženému na externímu disku. Spojuje možnosti dané internetem a poskytovatelem licence TV.

Význam slova, termín, co je to Smart TV? Definice odborného termínu, slova Smart TV. Co znamená pojem Smart TV z kategorie Hardware?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Smart TV se nachází v sekci Hardware

Klíčová slova: Hardware, slovo, vysvětlení, termín, definice, význam, co to je, význam slova, význam pojmu, Smart TV, popis, wiki, synonymum, Hardware, pojem, Smart TV

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Smart TV? resp. co přesně označuje termín Smart TV? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Smart TV, odpověď na dotaz co je to Smart TV?. Víte např. kdo to je Jidáš? Znáte a víte kdo je Snob? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Hardware). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.