Co je to?
Definice výrazu Repasovaný. Co znamená odborný pojem Repasovaný z kategorie Hardware?

Co to je Repasovaný? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Repasovaný?

Repasovaný je přídavné jméno užívané především pro označení již používaného zboží, které někdo vykoupil, poté prověřil, popřípadě otestoval a dále prodal. Většinou je k repasování vybíráno takové zboží, které je značkové, kvalitní a je spolehlivé.
Repasovaný znamená také, že přístroj prošel generální opravou. U počítačů se jedná také o čištění hardware, profesionální opravu a instalaci software.

Význam slova, termín, co je to Repasovaný? Definice výrazu Repasovaný. Co znamená odborný pojem Repasovaný z kategorie Hardware?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Repasovaný? s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Repasovaný je v sekci Hardware

Klíčová slova: Repasovaný, termín, přesný výraz, slovo, pojem, slovník, Hardware, význam pojmu, Hardware, wiki, heslo, co to je, popis, vysvětlení, synonymum, formulace

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Repasovaný? resp. co se přesně ukrývá za slovem Repasovaný? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Repasovaný, odpověď na dotaz co je to Repasovaný?. Víte např. kdo to je Šmak? Znáte a víte kdo je Masový vrah? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Hardware). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.