Co je to?
Odborný výraz, definice slova Power bank. Co znamená pojem Power bank z kategorie Hardware?

Co je to Power bank? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Power bank?

Power bank je název externí baterie (z anglického označení energetická banka), kterou lze využít jako nabíječku. Power bank je tedy externí energetický zdroj, který nabije telefon i bez elektrické sítě.
To ocení především majitelé moderních smartphonů, které bez dobíjení vydrží jen dva až tři dny. Power bank připojíte k telefonu a vše funguje stejně, jako by telefon byl připojen k zásuvce. Power bank je navíc kompatibilní se všemi zařízeními. Je ideálním řešením pro dlouhé cestování a dovolené.

Význam slova, termín, co je to Power bank? Odborný výraz, definice slova Power bank. Co znamená pojem Power bank z kategorie Hardware?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Power bank se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Power bank se nachází v sekci Hardware

Klíčová slova: popis, termín, význam pojmu, wiki, popis, synonymum, definice, přesný výraz, Power bank, přesný význam, informace, význam slova, Hardware

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená Power bank? resp. jaká je definice slova Power bank? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Power bank, odpověď na dotaz co je to Power bank?. Víte např. kdo to je Auditor? Znáte a víte kdo je Rasista? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Hardware U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.