Co je to?
Odborný výraz, definice slova Power bank. Co znamená pojem Power bank z kategorie Hardware?

Co je to Power bank? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Power bank?

Power bank je název externí baterie (z anglického označení energetická banka), kterou lze využít jako nabíječku. Power bank je tedy externí energetický zdroj, který nabije telefon i bez elektrické sítě.
To ocení především majitelé moderních smartphonů, které bez dobíjení vydrží jen dva až tři dny. Power bank připojíte k telefonu a vše funguje stejně, jako by telefon byl připojen k zásuvce. Power bank je navíc kompatibilní se všemi zařízeními. Je ideálním řešením pro dlouhé cestování a dovolené.

Význam slova, termín, co je to Power bank? Odborný výraz, definice slova Power bank. Co znamená pojem Power bank z kategorie Hardware?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Power bank sdílet s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Power bank je v kategorii Hardware

Klíčová slova: přesný význam, slovo, popis, význam pojmu, wiki, pojem, Power bank, co znamená, termín, Hardware, význam, Hardware, popis, formulace, význam slova

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Power bank? resp. jaká je definice termínu Power bank? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Power bank, odpověď na dotaz co je to Power bank?. Víte např. kdo to je Auditor? Znáte a víte kdo je Rasista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Hardware. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.