Co je to?
Odborný výraz, definice slova Power bank. Co znamená pojem Power bank z kategorie Hardware?

Co je to Power bank? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Power bank

Power bank je název externí baterie (z anglického označení energetická banka), kterou lze využít jako nabíječku. Power bank je tedy externí energetický zdroj, který nabije telefon i bez elektrické sítě.
To ocení především majitelé moderních smartphonů, které bez dobíjení vydrží jen dva až tři dny. Power bank připojíte k telefonu a vše funguje stejně, jako by telefon byl připojen k zásuvce. Power bank je navíc kompatibilní se všemi zařízeními. Je ideálním řešením pro dlouhé cestování a dovolené.

Význam slova, termín, co je to Power bank? Odborný výraz, definice slova Power bank. Co znamená pojem Power bank z kategorie Hardware?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Power bank? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Power bank je v kategorii Hardware

Klíčová slova: termín, význam pojmu, definice, přesný výraz, Hardware, pojem, slovník, Power bank, wiki, Power bank, přesný význam, význam slova, formulace, vysvětlení, slovo, popis

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Power bank? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Power bank? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Power bank, odpověď na dotaz co je to Power bank?. Víte např. kdo to je Jezíd? Znáte a víte kdo je Řeholník? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Hardware). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.