Co je to?
Odborný výraz, definice slova Power bank. Co znamená pojem Power bank z kategorie Hardware?

Co je to Power bank? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Power bank

Power bank je název externí baterie (z anglického označení energetická banka), kterou lze využít jako nabíječku. Power bank je tedy externí energetický zdroj, který nabije telefon i bez elektrické sítě.
To ocení především majitelé moderních smartphonů, které bez dobíjení vydrží jen dva až tři dny. Power bank připojíte k telefonu a vše funguje stejně, jako by telefon byl připojen k zásuvce. Power bank je navíc kompatibilní se všemi zařízeními. Je ideálním řešením pro dlouhé cestování a dovolené.

Význam slova, termín, co je to Power bank? Odborný výraz, definice slova Power bank. Co znamená pojem Power bank z kategorie Hardware?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Power bank je v kategorii Hardware

Klíčová slova: definice, wiki, formulace, popis, Power bank, přesný výraz, synonymum, heslo, vysvětlení, co znamená, Power bank, termín, Hardware, význam, význam pojmu, význam slova

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Power bank? resp. co vlastně znamená slovo Power bank? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Power bank, odpověď na dotaz co je to Power bank?. Víte např. kdo to je Pavel Nedvěd? Znáte a víte kdo je Řeholník? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Hardware U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.