Co je to?
Odborný výraz, definice slova Power bank. Co znamená pojem Power bank z kategorie Hardware?

Co je to Power bank? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Power bank?

Power bank je název externí baterie (z anglického označení energetická banka), kterou lze využít jako nabíječku. Power bank je tedy externí energetický zdroj, který nabije telefon i bez elektrické sítě.
To ocení především majitelé moderních smartphonů, které bez dobíjení vydrží jen dva až tři dny. Power bank připojíte k telefonu a vše funguje stejně, jako by telefon byl připojen k zásuvce. Power bank je navíc kompatibilní se všemi zařízeními. Je ideálním řešením pro dlouhé cestování a dovolené.


Co je to Power bank? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Power bank. Co znamená pojem Power bank z kategorie Hardware?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Power bank? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Power bank se nachází v kategorii Hardware

Klíčová slova: pojem, odborné názvosloví, význam pojmu, co to je, informace, význam, přesný výraz, vysvětlení, názvosloví, Hardware, přesný význam, terminologie, wiki, termín, heslo, slovník, popis, terminus technicus


Pojem Power bank je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Power bank v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Power bank na Youtube

Zkusit najít termín Power bank ve Wikipedii

Hledat termín Power bank ve Wikislovníku

Najít termín Power bank ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Power bank ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Power bank ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Power bank například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Power bank? resp. jaký je přesný význam slova Power bank? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Power bank, odpověď na dotaz co je to Power bank?. Víte např. kdo to je Karel Svoboda? Znáte a víte kdo je Muškař? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Hardware Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.