Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo OTG. Co znamená pojem OTG z kategorie Hardware?

Co to je OTG? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu OTG?

OTG, zkratka slov On the go, čili“ na cestách“. To znamená, že technologie OTG umožňuje komunikaci mezi dvěma různými zařízeními, která jsou s OTG kompatibilní. Tato zařízení pak mohou splňovat různé funkce a vykonávat některé úkoly. Jako hostitelské zařízení je nejčastěji využíván PC, k němu se pak připojuje smartphone nebo flash disk.
Díky OTG pak můžete například odesílat dokumenty přímo do tiskárny, propojovat klávesnici do mobilního zařízení a podobně.

Význam slova, termín, co je to OTG? Odborný termín, výraz, slovo OTG. Co znamená pojem OTG z kategorie Hardware?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova OTG můžete sdílet se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín OTG je v kategorii Hardware

Klíčová slova: význam pojmu, heslo, pojem, význam, co znamená, vysvětlení, slovník, synonymum, Hardware, OTG, definice, termín, wiki, přesný výraz, přesný význam, význam slova

Ve Wikipedii se o heslu OTG dozvíte následující

USB On-The-Go, zkracované na USB OTG nebo jen OTG, je normativní specifikace prvně použitá v roce 2001, která umožňuje zařízení s USB jako digitální zvukový přehrávač nebo mobilní telefon komunikovat jako hostitelské zařízení pro USB přístroje, jako paměť USB flash disk, digitální kamera, počítačová myš nebo klávesnice. Použití USB OTG ale dovoluje přepnout se do opačného uspořádání, do role hostujícího klienta pro jiné hostitelské zařízení, např. počítač, a naopak, Například mobilní telefon může načíst z připojeného přístroje, média jako hostitel nebo se sám hlásit jako paměťové medium po připojení k PC. Obdobně spolu naváží kabelové spojení např. dva mobily.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova OTG? resp. jaký je význam pojmu OTG? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu OTG, odpověď na dotaz co je to OTG?. Víte např. kdo to je Erik Best? Znáte a víte kdo je Delegát? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Hardware Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?