Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo OTG. Co znamená pojem OTG z kategorie Hardware?

Co to je OTG? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu OTG?

OTG, zkratka slov On the go, čili“ na cestách“. To znamená, že technologie OTG umožňuje komunikaci mezi dvěma různými zařízeními, která jsou s OTG kompatibilní. Tato zařízení pak mohou splňovat různé funkce a vykonávat některé úkoly. Jako hostitelské zařízení je nejčastěji využíván PC, k němu se pak připojuje smartphone nebo flash disk.
Díky OTG pak můžete například odesílat dokumenty přímo do tiskárny, propojovat klávesnici do mobilního zařízení a podobně.

Význam slova, termín, co je to OTG? Odborný termín, výraz, slovo OTG. Co znamená pojem OTG z kategorie Hardware?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to OTG? s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo OTG se nachází v kategorii Hardware

Co znamená pojem OTG? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

USB On-The-Go, zkracované na USB OTG nebo jen OTG, je normativní specifikace prvně použitá v roce 2001, která umožňuje zařízení s USB jako digitální zvukový přehrávač nebo mobilní telefon komunikovat jako hostitelské zařízení pro USB přístroje, jako paměť USB flash disk, digitální kamera, počítačová myš nebo klávesnice. Použití USB OTG ale dovoluje přepnout se do opačného uspořádání, do role hostujícího klienta pro jiné hostitelské zařízení, např. počítač, a naopak, Například mobilní telefon může načíst z připojeného přístroje, média jako hostitel nebo se sám hlásit jako paměťové medium po připojení k PC. Obdobně spolu naváží kabelové spojení např. dva mobily.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: co to je, přesný výraz, význam, definice, wiki, význam slova, popis, synonymum, význam pojmu, Hardware, termín, vysvětlení, informace

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova OTG? resp. co to je OTG? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu OTG, odpověď na dotaz co je to OTG?. Víte např. kdo to je Priapos? Znáte a víte kdo je Siréna? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu OTG v jiné sekci než Hardware. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?