Co je to?
Odborný výraz, definice slova Optická síť. Co znamená pojem Optická síť z kategorie Hardware?

Co je to Optická síť? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Optická síť

Optická síť je druh počítačové sítě tvořené optickými kabely. Její výhodou je prakticky neomezená kapacita a rychlost internetu. Pomocí optické sítě může být připojena celá řada uživatelů s různými požadavky. Předností optické sítě je také spolehlivost a stabilita. Optická síť je odolná proti odrazům signálu a rušení. Díky optickým kabelům lze provádět mnoho činností, aniž by se snižovala rychlost nebo selhávalo připojení.

Význam slova, termín, co je to Optická síť? Odborný výraz, definice slova Optická síť. Co znamená pojem Optická síť z kategorie Hardware?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Optická síť? Pak se o ní podělte s kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Optická síť je v kategorii Hardware

Klíčová slova: wiki, co znamená, termín, Hardware, popis, přesný výraz, význam slova, slovo, formulace, definice, Optická síť, slovník, vysvětlení, heslo, přesný význam

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Optická síť? resp. co znamená slovo Optická síť? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Optická síť, odpověď na dotaz co je to Optická síť?. Víte např. kdo to je Rambo? Znáte a víte kdo je Speditér? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Hardware). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..