Co je to?
Odborný výraz, definice slova NVIDIA. Co znamená pojem NVIDIA z kategorie Hardware?

Co je to NVIDIA? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu NVIDIA?

NVIDIA je jméno americké společnosti, zaměřené na výrobu hardware pro počítače. K jejím specialitám patří především procesory a grafické čipy, patří také k nejvýznamnějším a největším výrobcům grafických karet a vede na trhu zpracovávání obrazů v prostředí virtuální reality.
NVIDIA nabízí také integrované obvody a další výrobky nejen pro základní desky počítačů, ale i pro herní konzole. Sídlem společnosti je již od roku založení (1993) Kalifornie.

Význam slova, termín, co je to NVIDIA? Odborný výraz, definice slova NVIDIA. Co znamená pojem NVIDIA z kategorie Hardware?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (NVIDIA) můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz NVIDIA patří do kategorie Hardware

Klíčová slova: synonymum, Hardware, co znamená, přesný výraz, wiki, co to je, popis, význam slova, přesný význam, význam, definice, heslo, NVIDIA, význam pojmu, slovo, informace

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu NVIDIA? resp. co se skrývá pod slovem NVIDIA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu NVIDIA, odpověď na dotaz co je to NVIDIA?. Víte např. kdo to je Vin Diesel? Znáte a víte kdo je Homofob? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu NVIDIA v jiné sekci než Hardware. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.