Co je to?
Odborný výraz, definice slova NVIDIA. Co znamená pojem NVIDIA z kategorie Hardware?

Co je to NVIDIA? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova NVIDIA?

NVIDIA je jméno americké společnosti, zaměřené na výrobu hardware pro počítače. K jejím specialitám patří především procesory a grafické čipy, patří také k nejvýznamnějším a největším výrobcům grafických karet a vede na trhu zpracovávání obrazů v prostředí virtuální reality.
NVIDIA nabízí také integrované obvody a další výrobky nejen pro základní desky počítačů, ale i pro herní konzole. Sídlem společnosti je již od roku založení (1993) Kalifornie.

Význam slova, termín, co je to NVIDIA? Odborný výraz, definice slova NVIDIA. Co znamená pojem NVIDIA z kategorie Hardware?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Líbí se vám definice co je to NVIDIA? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz NVIDIA je v kategorii Hardware

Klíčová slova: termín, Hardware, Hardware, význam slova, co to je, význam, wiki, vysvětlení, popis, slovník, pojem, informace, formulace, synonymum, popis

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo NVIDIA? resp. jaká je definice termínu NVIDIA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu NVIDIA, odpověď na dotaz co je to NVIDIA?. Víte např. kdo to je Auditor? Znáte a víte kdo je Sluníčkář? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu NVIDIA v jiné sekci než Hardware. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.