Co je to?
Odborný výraz, definice slova NVIDIA. Co znamená pojem NVIDIA z kategorie Hardware?

Co je to NVIDIA? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu NVIDIA?

NVIDIA je jméno americké společnosti, zaměřené na výrobu hardware pro počítače. K jejím specialitám patří především procesory a grafické čipy, patří také k nejvýznamnějším a největším výrobcům grafických karet a vede na trhu zpracovávání obrazů v prostředí virtuální reality.
NVIDIA nabízí také integrované obvody a další výrobky nejen pro základní desky počítačů, ale i pro herní konzole. Sídlem společnosti je již od roku založení (1993) Kalifornie.

Význam slova, termín, co je to NVIDIA? Odborný výraz, definice slova NVIDIA. Co znamená pojem NVIDIA z kategorie Hardware?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín NVIDIA se nachází v sekci Hardware

Klíčová slova: vysvětlení, NVIDIA, co to je, Hardware, pojem, informace, definice, slovník, NVIDIA, význam pojmu, synonymum, přesný význam, popis, význam slova, Hardware, slovo

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova NVIDIA? resp. co znamená slovo NVIDIA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu NVIDIA, odpověď na dotaz co je to NVIDIA?. Víte např. kdo to je Choronzon? Znáte a víte kdo je Homofob? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Hardware Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.