Co je to?
Výraz, termín, definice slova Notebook. Co znamená odborný pojem Notebook z kategorie Hardware?

Co je to Notebook? Význam slovaCo znamená výraz, termín, pojem, definice slova Notebook?

Notebook v doslovném překladu znamená poznámkový blok. Jedná se přenosný počítač, laptop, který lze použít jako stolní počítač nebo s ním pracovat na klíně nebo vleže.
Notebook je se stolním počítačem z hlediska výkonu a funkcí srovnatelný. Při stejném výkonu je oproti stolnímu počítači dražší, je ho však možno vzít všude sebou a připojit klávesnici i myš pomocí USB. Rozměry, hmotnost, displej a mechanika jsou pro přenášení optimalizované.

Význam slova, termín, co je to Notebook? Výraz, termín, definice slova Notebook. Co znamená odborný pojem Notebook z kategorie Hardware?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Notebook) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Notebook je v kategorii Hardware

Co znamená pojem Notebook? Výraz, definice slova z Wikipedie

Notebook (angl. pův. poznámkový blok, někdy také laptop, angl. na klíně (počítač, s kterým lze pracovat na klíně)) je označení pro přenosný počítač. Notebooky používáme na stejné úlohy jako stolní počítače (desktopy). Notebooky mají zabudované komponenty, které poskytují srovnatelné funkce jako komponenty stolních počítačů; komponenty notebooků a desktopů však nejsou zaměnitelné.

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: popis, přesný výraz, přesný význam, heslo, význam pojmu, význam, co to je, informace, pojem, popis, definice, vysvětlení, Notebook

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Notebook? resp. jaký je význam slova Notebook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Notebook, odpověď na dotaz co je to Notebook?. Víte např. kdo to je Wrestler? Znáte a víte kdo je Čarodejnice? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Hardware). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.