Co je to?
Definice výrazu LTE. Co znamená odborný pojem LTE z kategorie Hardware?

Co to je LTE? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova LTE?

LTE je zkratkou anglického termínu 3GPP Long Term Evolution. LTT je technologie určená pro vysokorychlostní internet v mobilních sítích.

Význam slova, termín, co je to LTE? Definice výrazu LTE. Co znamená odborný pojem LTE z kategorie Hardware?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to LTE? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo LTE patří do sekce Hardware

Co znamená pojem LTE? Definice slova, termínu z Wikipedie

LTE (zkratka z anglického 3GPP Long Term Evolution) je technologie určená pro vysokorychlostní Internet v mobilních sítích (nástupce GSM). Formálně jde o technologii spadající do standardu 3G. Následovník LTE Advanced již bude plnohodnotné 4G řešení. V technologii LTE se již nepočítá s odděleným systémem pro přenos hlasu, bude použito přenosu hlasu přes datové spojení. V současné době (2016) je zatím v Česku používán tzv. fallback, díky kterému telefon přepne na klasickou 3G technologii, aby se mohlo uskutečnit hlasové volání, což znamená že operátor mobilní sítě pokrývá území oběma technologiemi zároveň. Volání přes datové přenosy (VoLTE) je zatím pouze experimentální (stav v roce 2016).

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: wiki, synonymum, Hardware, pojem, termín, slovo, popis, heslo, vysvětlení, přesný výraz, popis, formulace, Hardware, co to je, slovník

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je LTE? resp. jaký je přesný význam slova LTE? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu LTE, odpověď na dotaz co je to LTE?. Víte např. kdo to je Džambulka? Znáte a víte kdo je Extrovert? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín LTE hledat i v jiných kategoriích (než Hardware) U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.