Co je to?
Definice výrazu LTE. Co znamená odborný pojem LTE z kategorie Hardware?

Co to je LTE? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu LTE

LTE je zkratkou anglického termínu 3GPP Long Term Evolution. LTT je technologie určená pro vysokorychlostní internet v mobilních sítích.

Význam slova, termín, co je to LTE? Definice výrazu LTE. Co znamená odborný pojem LTE z kategorie Hardware?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova LTE sdílet se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz LTE patří do sekce Hardware

Klíčová slova: formulace, co znamená, heslo, Hardware, LTE, význam pojmu, přesný výraz, význam slova, přesný význam, informace, LTE, wiki, slovník, popis, pojem, slovo

Co znamená pojem LTE? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

LTE (zkratka z anglického 3GPP Long Term Evolution) je technologie určená pro vysokorychlostní Internet v mobilních sítích (nástupce GSM). Formálně jde o technologii spadající do standardu 3G. Následovník LTE Advanced již bude plnohodnotné 4G řešení. V technologii LTE se již nepočítá s odděleným systémem pro přenos hlasu, bude použito přenosu hlasu přes datové spojení. V současné době (2016) je zatím v Česku používán tzv. fallback, díky kterému telefon přepne na klasickou 3G technologii, aby se mohlo uskutečnit hlasové volání, což znamená že operátor mobilní sítě pokrývá území oběma technologiemi zároveň. Volání přes datové přenosy (VoLTE) je zatím pouze experimentální (stav v roce 2016).

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo LTE? resp. co znamená LTE? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu LTE, odpověď na dotaz co je to LTE?. Víte např. kdo to je Tomáš Etzler? Znáte a víte kdo je Elon Musk? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu LTE v jiné sekci než Hardware. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.