Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ipod. Co znamená odborný pojem Ipod z kategorie Hardware?

Co je to Ipod? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Ipod

Firmy přicházejí se stále novými technologiemi a Apple se může pochlubit svým iPodem. Jde o multimediální přehrávač, který existuje v několika modelech. Přístroj se ovládá za pomoci dotykového kolečka nebo přímo dotykovým displejem. První iPod se na trh dostal v říjnu 2001 a kapacita pevného disku byla 5 GB. Jedná se o jedny z nejprodávanějších MP3 přehrávačů na trhu.

Význam slova, termín, co je to Ipod? Výraz, termín, definice slova Ipod. Co znamená odborný pojem Ipod z kategorie Hardware?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Ipod s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Ipod se nachází v sekci Hardware

Co znamená pojem Ipod? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

iPod je multimediální přehrávač firmy Apple. Tento název se užívá pro celou rodinu přenosných MP3 přehrávačů od Apple. Zkráceně se tak také velmi často označuje nejvyspělejší klasický přehrávač, iPod Classic (iPod 6G). iPody mají jednoduché uživatelské rozhraní, které se ovládá pomocí dotykového kolečka (tzv. click wheel). Výjimkou je model iPod Touch a poslední model iPod Nano, který se ovládá pomocí dotykového displeje.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: pojem, termín, přesný výraz, formulace, význam slova, co to je, slovník, Hardware, význam pojmu, význam, synonymum, definice, co znamená, informace, přesný význam

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice slova Ipod? resp. co znamená Ipod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ipod, odpověď na dotaz co je to Ipod?. Víte např. kdo to je Dyskalkulik? Znáte a víte kdo je Facilitátor? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Ipod hledat i v jiných kategoriích (než Hardware) Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?