Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ipod. Co znamená odborný pojem Ipod z kategorie Hardware?

Co je to Ipod? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Ipod?

Firmy přicházejí se stále novými technologiemi a Apple se může pochlubit svým iPodem. Jde o multimediální přehrávač, který existuje v několika modelech. Přístroj se ovládá za pomoci dotykového kolečka nebo přímo dotykovým displejem. První iPod se na trh dostal v říjnu 2001 a kapacita pevného disku byla 5 GB. Jedná se o jedny z nejprodávanějších MP3 přehrávačů na trhu.

Význam slova, termín, co je to Ipod? Výraz, termín, definice slova Ipod. Co znamená odborný pojem Ipod z kategorie Hardware?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Ipod? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Ipod se nachází v kategorii Hardware

Co znamená pojem Ipod? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

iPod je multimediální přehrávač firmy Apple. Tento název se užívá pro celou rodinu přenosných MP3 přehrávačů od Apple. Zkráceně se tak také velmi často označuje nejvyspělejší klasický přehrávač, iPod Classic (iPod 6G). iPody mají jednoduché uživatelské rozhraní, které se ovládá pomocí dotykového kolečka (tzv. click wheel). Výjimkou je model iPod Touch a poslední model iPod Nano, který se ovládá pomocí dotykového displeje.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: slovo, přesný výraz, Hardware, pojem, co znamená, formulace, termín, Ipod, synonymum, Hardware, informace, slovník, popis, co to je, popis

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Ipod? resp. co to je Ipod? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ipod, odpověď na dotaz co je to Ipod?. Víte např. kdo to je Dyskalkulik? Znáte a víte kdo je Facilitátor? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Ipod hledat i v jiných kategoriích (než Hardware) Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?