Co je to?
Definice výrazu IPad. Co znamená odborný pojem IPad z kategorie Hardware?

Co to je IPad? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova IPad?

IPad je v dnešní době stále populárnější multimediální počítač typu tablet. Vyrábí ho americká společnost Apple. Tento tablet používá mobilní operační systém iOS. IPad byl představen v roce 2010, o rok později Apple přišel s vylepšeným IPadem a za další rok byla představena třetí generace. Hlavním způsobem ovládání je integrovaná dotyková obrazovka.

Význam slova, termín, co je to IPad? Definice výrazu IPad. Co znamená odborný pojem IPad z kategorie Hardware?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem IPad je v sekci Hardware

Klíčová slova: termín, slovo, formulace, pojem, význam slova, Hardware, IPad, co znamená, popis, wiki, přesný význam, přesný výraz, co to je, definice, informace, IPad

Co označuje termín IPad? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

iPad je multimediální počítač typu tablet (nikoli Tablet PC) od společnosti Apple. Používá operační systém iOS od Apple a lze ho použít k práci s různými multimediální formáty včetně novin, časopisů, knih, učebnic, fotografií, videí, hudby, textových dokumentů, tabulek a videoher. Může provozovat také aplikace primárně určené pro iPhone a iPod Touch. iPad byl představen 27. ledna 2010 na tiskové konferenci Applu v Yerba Buena Center for the Arts v San Francisku a slavil nečekaný úspěch - během roku 2010 se ho prodalo 14,8 milionů kusů, což je více než dvojnásobek nejoptimističtějších dubnových odhadů. 2. března 2011 byl představen iPad 2, 7. března 2012 pak 3. generace iPadu (bez zvláštního označení). Zatím poslední iPad má označení Air 2 a design se podobá již vydanému iPadu mini a je téměř totožný s jeho předchozí verzí... (Původní iPad Air byl ztenčen, zrychlen o nový procesor Apple A8X a bylo přidáno Touch ID...)

Vyše uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to IPad? resp. jaký je přesný význam slova IPad? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu IPad, odpověď na dotaz co je to IPad?. Víte např. kdo to je Baptista? Znáte a víte kdo je Dysgrafik? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín IPad hledat i v jiných kategoriích (než Hardware) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.