Co je to?
Definice výrazu IPad. Co znamená odborný pojem IPad z kategorie Hardware?

Co to je IPad? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu IPad

IPad je v dnešní době stále populárnější multimediální počítač typu tablet. Vyrábí ho americká společnost Apple. Tento tablet používá mobilní operační systém iOS. IPad byl představen v roce 2010, o rok později Apple přišel s vylepšeným IPadem a za další rok byla představena třetí generace. Hlavním způsobem ovládání je integrovaná dotyková obrazovka.

Význam slova, termín, co je to IPad? Definice výrazu IPad. Co znamená odborný pojem IPad z kategorie Hardware?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text IPad s přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín IPad se nachází v sekci Hardware

Co znamená pojem IPad? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

iPad je multimediální počítač typu tablet (nikoli Tablet PC) od společnosti Apple. Používá operační systém iOS od Apple a lze ho použít k práci s různými multimediální formáty včetně novin, časopisů, knih, učebnic, fotografií, videí, hudby, textových dokumentů, tabulek a videoher. Může provozovat také aplikace primárně určené pro iPhone a iPod Touch. iPad byl představen 27. ledna 2010 na tiskové konferenci Applu v Yerba Buena Center for the Arts v San Francisku a slavil nečekaný úspěch - během roku 2010 se ho prodalo 14,8 milionů kusů, což je více než dvojnásobek nejoptimističtějších dubnových odhadů. 2. března 2011 byl představen iPad 2, 7. března 2012 pak 3. generace iPadu (bez zvláštního označení). Zatím poslední iPad má označení Air 2 a design se podobá již vydanému iPadu mini a je téměř totožný s jeho předchozí verzí... (Původní iPad Air byl ztenčen, zrychlen o nový procesor Apple A8X a bylo přidáno Touch ID...)

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: wiki, definice, synonymum, termín, co znamená, Hardware, formulace, přesný výraz, význam pojmu, informace, heslo, přesný význam, IPad, význam slova, Hardware

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice slova IPad? resp. co znamená IPad? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu IPad, odpověď na dotaz co je to IPad?. Víte např. kdo to je Dysgrafik? Znáte a víte kdo je Kašér? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu IPad i v jiných kategoriích (než Hardware). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.