Co je to?
Definice výrazu IPad. Co znamená odborný pojem IPad z kategorie Hardware?

Co to je IPad? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu IPad?

IPad je v dnešní době stále populárnější multimediální počítač typu tablet. Vyrábí ho americká společnost Apple. Tento tablet používá mobilní operační systém iOS. IPad byl představen v roce 2010, o rok později Apple přišel s vylepšeným IPadem a za další rok byla představena třetí generace. Hlavním způsobem ovládání je integrovaná dotyková obrazovka.

Význam slova, termín, co je to IPad? Definice výrazu IPad. Co znamená odborný pojem IPad z kategorie Hardware?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu IPad? Pak se o ní podělte s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo IPad patří do sekce Hardware

Klíčová slova: IPad, význam pojmu, definice, synonymum, význam slova, přesný význam, IPad, význam, popis, termín, slovník, co to je, formulace, vysvětlení, informace, heslo

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu IPad můžete dozvědět následující

iPad je multimediální počítač typu tablet (nikoli Tablet PC) od společnosti Apple. Používá operační systém iOS od Apple a lze ho použít k práci s různými multimediální formáty včetně novin, časopisů, knih, učebnic, fotografií, videí, hudby, textových dokumentů, tabulek a videoher. Může provozovat také aplikace primárně určené pro iPhone a iPod Touch. iPad byl představen 27. ledna 2010 na tiskové konferenci Applu v Yerba Buena Center for the Arts v San Francisku a slavil nečekaný úspěch - během roku 2010 se ho prodalo 14,8 milionů kusů, což je více než dvojnásobek nejoptimističtějších dubnových odhadů. 2. března 2011 byl představen iPad 2, 7. března 2012 pak 3. generace iPadu (bez zvláštního označení). Zatím poslední iPad má označení Air 2 a design se podobá již vydanému iPadu mini a je téměř totožný s jeho předchozí verzí... (Původní iPad Air byl ztenčen, zrychlen o nový procesor Apple A8X a bylo přidáno Touch ID...)

Uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova IPad? resp. co znamená výraz IPad? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu IPad, odpověď na dotaz co je to IPad?. Víte např. kdo to je Pokémon? Znáte a víte kdo je Dysgrafik? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Hardware). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.