Co je to?
Definice výrazu, termínu IMEI. Co znamená odborný pojem IMEI z kategorie Hardware?

Co je to IMEI? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu IMEI?

IMEI je patnáctimístné číslo, unikátní kód přidělený každému mobilnímu telefonu jeho výrobcem. Podle IMEI lze např. identifikovat odcizený přístroj. Pokud došlo ke ke krádeži mobilního telefonu, lze ho zablokovat právě nahlášením kódu IMEI. Zkratka IMEI pochází z anglických slov International Mobile Equipment Identity.

Význam slova, termín, co je to IMEI? Definice výrazu, termínu IMEI. Co znamená odborný pojem IMEI z kategorie Hardware?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo IMEI je v sekci Hardware

Klíčová slova: význam slova, formulace, pojem, co to je, co znamená, vysvětlení, termín, IMEI, slovo, popis, synonymum, Hardware, význam, heslo, význam pojmu, definice

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu IMEI?

IMEI je zkratka z anglického termínu International Mobile Equipment Identity. Jde o unikátní číslo přidělené výrobcem mobilnímu telefonu.
Čísla IMEI mobilních telefonů mobilní operátor ukládá do registru mobilních zařízení (EIR). Po nahlášení krádeže mobilního telefonu operátoru je možné zablokovat zařízení s daným IMEI, takže jej v příslušné mobilní síti nelze používat.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je IMEI? resp. co znamená IMEI? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu IMEI, odpověď na dotaz co je to IMEI?. Víte např. kdo to je Pantáta? Znáte a víte kdo je Daniel Stach? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Hardware). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?