Co je to?
Definice výrazu, termínu IMEI. Co znamená odborný pojem IMEI z kategorie Hardware?

Co je to IMEI? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu IMEI?

IMEI je patnáctimístné číslo, unikátní kód přidělený každému mobilnímu telefonu jeho výrobcem. Podle IMEI lze např. identifikovat odcizený přístroj. Pokud došlo ke ke krádeži mobilního telefonu, lze ho zablokovat právě nahlášením kódu IMEI. Zkratka IMEI pochází z anglických slov International Mobile Equipment Identity.

Význam slova, termín, co je to IMEI? Definice výrazu, termínu IMEI. Co znamená odborný pojem IMEI z kategorie Hardware?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to IMEI? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo IMEI patří do sekce Hardware

Co znamená pojem IMEI? Definice slova, termínu z Wikipedie

IMEI je zkratka z anglického termínu International Mobile Equipment Identity. Jde o unikátní číslo přidělené výrobcem mobilnímu telefonu.
Čísla IMEI mobilních telefonů mobilní operátor ukládá do registru mobilních zařízení (EIR). Po nahlášení krádeže mobilního telefonu operátoru je možné zablokovat zařízení s daným IMEI, takže jej v příslušné mobilní síti nelze používat.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: Hardware, vysvětlení, wiki, popis, význam slova, přesný význam, synonymum, co znamená, pojem, slovník, slovo, IMEI, termín, význam pojmu, co to je

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je IMEI? resp. jaký je přesný význam slova IMEI? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu IMEI, odpověď na dotaz co je to IMEI?. Víte např. kdo to je Hajný? Znáte a víte kdo je Dermatolog? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu IMEI v jiné sekci než Hardware. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?