Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hotspot. Co znamená pojem Hotspot z kategorie Hardware?

Co je to Hotspot? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Hotspot?

Hotspot nebo také wi-fi hotspot je místo, kde je k dispozici bezdrátové připojení k internetu. To může být bez hesla a tak volně přístupné, nebo zaheslované. Wi-fi hotspoty bývají např.
v restauracích, v nákupních centrech, v kavárnách, na nádražích a podobně.

Význam slova, termín, co je to Hotspot? Odborný výraz, definice slova Hotspot. Co znamená pojem Hotspot z kategorie Hardware?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Hotspot? s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Hotspot je v sekci Hardware

Co znamená pojem Hotspot? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Přístupový bod (anglicky Access point (AP)) k bezdrátové Wi-Fi síti je zařízení, ke kterému se klienti připojují. Klienti spolu nekomunikují přímo, ale prostřednictvím přístupového bodu, takže mohou být jednodušší a nemusejí být ve vzájemném rádiovém spojení. Centralizovaný způsob komunikace též umožňuje použití směrových antén, které zvyšují dosah rádiového signálu. Tento typ uspořádání nazýváme infrastrukturní síť. Opakem jsou ad-hoc sítě, kde jsou dva nebo více klientů ve vzájemném přímém rádiovém spojení (bez existence prostředníka).

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Klíčová slova: význam, informace, význam pojmu, definice, slovník, termín, formulace, heslo, Hardware, přesný výraz, synonymum, Hardware, co znamená, pojem, přesný význam

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Hotspot? resp. co je to Hotspot? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hotspot, odpověď na dotaz co je to Hotspot?. Víte např. kdo to je Humanista? Znáte a víte kdo je Trockista? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Hotspot hledat i v jiných kategoriích (než Hardware) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.