Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hotspot. Co znamená pojem Hotspot z kategorie Hardware?

Co je to Hotspot? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Hotspot?

Hotspot nebo také wi-fi hotspot je místo, kde je k dispozici bezdrátové připojení k internetu. To může být bez hesla a tak volně přístupné, nebo zaheslované. Wi-fi hotspoty bývají např.
v restauracích, v nákupních centrech, v kavárnách, na nádražích a podobně.

Význam slova, termín, co je to Hotspot? Odborný výraz, definice slova Hotspot. Co znamená pojem Hotspot z kategorie Hardware?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Hotspot) můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Hotspot patří do kategorie Hardware

Klíčová slova: význam slova, Hardware, Hotspot, přesný význam, Hotspot, přesný výraz, popis, synonymum, heslo, vysvětlení, co to je, slovník, Hardware, informace, co znamená, definice

Ve Wikipedii se o termínu Hotspot píše následující

Přístupový bod (anglicky Access point (AP)) k bezdrátové Wi-Fi síti je zařízení, ke kterému se klienti připojují. Klienti spolu nekomunikují přímo, ale prostřednictvím přístupového bodu, takže mohou být jednodušší a nemusejí být ve vzájemném rádiovém spojení. Centralizovaný způsob komunikace též umožňuje použití směrových antén, které zvyšují dosah rádiového signálu. Tento typ uspořádání nazýváme infrastrukturní síť. Opakem jsou ad-hoc sítě, kde jsou dva nebo více klientů ve vzájemném přímém rádiovém spojení (bez existence prostředníka).

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Hotspot? resp. co přesně označuje termín Hotspot? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hotspot, odpověď na dotaz co je to Hotspot?. Víte např. kdo to je Horymír? Znáte a víte kdo je Šmelinář? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Hotspot hledat i v jiných kategoriích (než Hardware) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.