Co je to?
Definice výrazu Dual sim. Co znamená odborný pojem Dual sim z kategorie Hardware?

Co to je Dual sim? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Dual sim?

Dual sim je označení pro zařízení, ve kterém je možno využívat dvě SIM karty současně. Původně bylo nutné přepínání mezi oběma kartami, to již v současnosti není potřeba. Dual sim je populární zvláště tam, kde je potřeba používat jak soukromý, tak služební telefon. Díky dual sim nemusí mít uživatel dva telefony a vystačí pouze s jedním zařízením. Při volání a přijímání funguje aktivní kanál a druhý je ignorován. Lze využívat i různé sítě. Dual sim umožňuje i vedení dvou odlišných telefonních seznamů.

Význam slova, termín, co je to Dual sim? Definice výrazu Dual sim. Co znamená odborný pojem Dual sim z kategorie Hardware?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dual sim s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Dual sim se nachází v sekci Hardware

Klíčová slova: vysvětlení, Dual sim, synonymum, popis, definice, přesný výraz, Hardware, slovo, význam, informace, slovník, Hardware, pojem, Dual sim, heslo, význam slova

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Dual sim? resp. co vlastně znamená slovo Dual sim? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dual sim, odpověď na dotaz co je to Dual sim?. Víte např. kdo to je Jan Amos Komenský? Znáte a víte kdo je Jiří Stivín? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Hardware. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.