Co je to?
Definice výrazu Dual sim. Co znamená odborný pojem Dual sim z kategorie Hardware?

Co to je Dual sim? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Dual sim?

Dual sim je označení pro zařízení, ve kterém je možno využívat dvě SIM karty současně. Původně bylo nutné přepínání mezi oběma kartami, to již v současnosti není potřeba. Dual sim je populární zvláště tam, kde je potřeba používat jak soukromý, tak služební telefon. Díky dual sim nemusí mít uživatel dva telefony a vystačí pouze s jedním zařízením. Při volání a přijímání funguje aktivní kanál a druhý je ignorován. Lze využívat i různé sítě. Dual sim umožňuje i vedení dvou odlišných telefonních seznamů.

Význam slova, termín, co je to Dual sim? Definice výrazu Dual sim. Co znamená odborný pojem Dual sim z kategorie Hardware?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Dual sim? Pak se o ní podělte s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Dual sim patří do sekce Hardware

Klíčová slova: pojem, vysvětlení, význam pojmu, slovo, co to je, přesný výraz, slovník, definice, co znamená, synonymum, přesný význam, Dual sim, termín, Hardware, význam, wiki

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Dual sim? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Dual sim? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dual sim, odpověď na dotaz co je to Dual sim?. Víte např. kdo to je Truhlář? Znáte a víte kdo je Jiří Stivín? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Hardware). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.