Co je to?
Definice odborného termínu, slova Chytrý telefon. Co znamená pojem Chytrý telefon z kategorie Hardware?

Co je to Chytrý telefon? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Chytrý telefon

Chytrý telefon neboli smartphone je druh mobilního telefonu, který je vybaven mobilním operačním systémem a díky aplikačnímu rozhraní je na něm možno instalovat programy a pracovat s nimi. K nejčastěji nabízeným operačním systémům patří iOS, Android, BlacBerry, Windows Phone a další.
Aplikace se nacházejí na stránkách výrobce nebo v internetových obchodech za poplatek nebo zdarma. Telefon pak slouží k mnoha více činnostem, než je pouhé telefonování nebo psaní zpráv.

Význam slova, termín, co je to Chytrý telefon? Definice odborného termínu, slova Chytrý telefon. Co znamená pojem Chytrý telefon z kategorie Hardware?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Chytrý telefon můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Chytrý telefon je v sekci Hardware

Klíčová slova: synonymum, Hardware, přesný výraz, význam, slovník, definice, vysvětlení, Chytrý telefon, informace, co to je, heslo, formulace, význam slova, pojem, Chytrý telefon, popis

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Chytrý telefon? resp. co přesně znamená slovo Chytrý telefon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chytrý telefon, odpověď na dotaz co je to Chytrý telefon?. Víte např. kdo to je Aktér? Znáte a víte kdo je Ivan Hlas? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Hardware. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.