Co je to?
Definice odborného termínu, slova Chytrý telefon. Co znamená pojem Chytrý telefon z kategorie Hardware?

Co je to Chytrý telefon? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Chytrý telefon?

Chytrý telefon neboli smartphone je druh mobilního telefonu, který je vybaven mobilním operačním systémem a díky aplikačnímu rozhraní je na něm možno instalovat programy a pracovat s nimi. K nejčastěji nabízeným operačním systémům patří iOS, Android, BlacBerry, Windows Phone a další.
Aplikace se nacházejí na stránkách výrobce nebo v internetových obchodech za poplatek nebo zdarma. Telefon pak slouží k mnoha více činnostem, než je pouhé telefonování nebo psaní zpráv.

Význam slova, termín, co je to Chytrý telefon? Definice odborného termínu, slova Chytrý telefon. Co znamená pojem Chytrý telefon z kategorie Hardware?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Chytrý telefon je v kategorii Hardware

Klíčová slova: co to je, význam slova, popis, informace, vysvětlení, co znamená, termín, Chytrý telefon, formulace, definice, význam pojmu, význam, synonymum, pojem, slovo, slovník

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Chytrý telefon? resp. jaký je přesný význam slova Chytrý telefon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chytrý telefon, odpověď na dotaz co je to Chytrý telefon?. Víte např. kdo to je Tkadlec? Znáte a víte kdo je Ivan Hlas? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Hardware). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.