Co je to?
Odborný výraz, definice slova Cartridge. Co znamená pojem Cartridge z kategorie Hardware?

Co je to Cartridge? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Cartridge?

Cartridge znamená v překladu zásobník nebo kazetu. V IT terminologii má více významů. Jako paměťové médium se slovo cartridge používalo u starších osobních počítačů nebo herních konzolí. Cartridge vypadala jako magnetofonová kazeta a obsahovala integrované paměťové obvody. Přes konektor se pak zapojovala do počítače. Tímto způsobem byly například šířeny počítačové hry.
Pojem cartridge se v současnosti užívá u inkoustových tiskáren, kde se jedná o inkoustový vyměnitelný zásobník.

Význam slova, termín, co je to Cartridge? Odborný výraz, definice slova Cartridge. Co znamená pojem Cartridge z kategorie Hardware?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Cartridge můžete sdílet s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Cartridge je v sekci Hardware

Klíčová slova: přesný výraz, definice, vysvětlení, přesný význam, význam, co to je, význam pojmu, synonymum, informace, pojem, co znamená, termín, slovník, Cartridge, význam slova

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Cartridge? resp. jaká je definice termínu Cartridge? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cartridge, odpověď na dotaz co je to Cartridge?. Víte např. kdo to je Notorik? Znáte a víte kdo je Stalker? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Cartridge hledat i v jiných kategoriích (než Hardware) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.