Co je to?
Odborný výraz, definice slova Cartridge. Co znamená pojem Cartridge z kategorie Hardware?

Co je to Cartridge? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Cartridge?

Cartridge znamená v překladu zásobník nebo kazetu. V IT terminologii má více významů. Jako paměťové médium se slovo cartridge používalo u starších osobních počítačů nebo herních konzolí. Cartridge vypadala jako magnetofonová kazeta a obsahovala integrované paměťové obvody. Přes konektor se pak zapojovala do počítače. Tímto způsobem byly například šířeny počítačové hry.
Pojem cartridge se v současnosti užívá u inkoustových tiskáren, kde se jedná o inkoustový vyměnitelný zásobník.

Význam slova, termín, co je to Cartridge? Odborný výraz, definice slova Cartridge. Co znamená pojem Cartridge z kategorie Hardware?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Cartridge s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Cartridge se nachází v sekci Hardware

Klíčová slova: co to je, wiki, přesný význam, přesný výraz, pojem, synonymum, význam pojmu, termín, popis, heslo, formulace, slovo, význam

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Cartridge? resp. jaký je přesný význam slova Cartridge? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cartridge, odpověď na dotaz co je to Cartridge?. Víte např. kdo to je Notorik? Znáte a víte kdo je Stalker? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Hardware). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.