Co je to?
Odborný výraz, definice slova Cartridge. Co znamená pojem Cartridge z kategorie Hardware?

Co je to Cartridge? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Cartridge?

Cartridge znamená v překladu zásobník nebo kazetu. V IT terminologii má více významů. Jako paměťové médium se slovo cartridge používalo u starších osobních počítačů nebo herních konzolí. Cartridge vypadala jako magnetofonová kazeta a obsahovala integrované paměťové obvody. Přes konektor se pak zapojovala do počítače. Tímto způsobem byly například šířeny počítačové hry.
Pojem cartridge se v současnosti užívá u inkoustových tiskáren, kde se jedná o inkoustový vyměnitelný zásobník.

Význam slova, termín, co je to Cartridge? Odborný výraz, definice slova Cartridge. Co znamená pojem Cartridge z kategorie Hardware?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Cartridge) můžete sdílet s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Cartridge je v kategorii Hardware

Klíčová slova: popis, heslo, pojem, slovník, Hardware, co znamená, co to je, význam pojmu, slovo, informace, Cartridge, formulace, termín, Hardware, vysvětlení

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Cartridge? resp. co je to Cartridge? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cartridge, odpověď na dotaz co je to Cartridge?. Víte např. kdo to je Notorik? Znáte a víte kdo je Stalker? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Cartridge hledat i v jiných kategoriích (než Hardware) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.