Co je to?
Definice odborného termínu, slova Bluetooth. Co znamená pojem Bluetooth z kategorie Hardware?

Co je to Bluetooth? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Bluetooth

Bluetooth je otevřený standard pro elektronická zařízení sloužící k bezdrátovému propojení dvou nebo více elektronických přístrojů (např. mobilní telefon, počítač, myš, klávesnice, sluchátka). Standart bluetooth byl představen v roce 1994 společností Ericsson.

Význam slova, termín, co je to Bluetooth? Definice odborného termínu, slova Bluetooth. Co znamená pojem Bluetooth z kategorie Hardware?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Bluetooth? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Bluetooth je v sekci Hardware

Co znamená pojem Bluetooth? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Bluetooth je v informatice proprietární otevřený standard pro bezdrátovou komunikaci propojující dvě a více elektronických zařízení, jako například mobilní telefon, PDA, osobní počítač nebo bezdrátová sluchátka. Vytvořen byl v roce 1994 firmou Ericsson jako bezdrátová náhrada za sériové drátové rozhraní RS-232.

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Klíčová slova: co znamená, vysvětlení, popis, heslo, co to je, wiki, popis, Hardware, Hardware, význam pojmu, synonymum, Bluetooth, slovník, formulace, pojem

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Bluetooth? resp. co je to Bluetooth? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bluetooth, odpověď na dotaz co je to Bluetooth?. Víte např. kdo to je Vokalista? Znáte a víte kdo je Basista? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Hardware). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem