Co je to?
Definice odborného termínu, slova Bluetooth. Co znamená pojem Bluetooth z kategorie Hardware?

Co je to Bluetooth? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Bluetooth?

Bluetooth je otevřený standard pro elektronická zařízení sloužící k bezdrátovému propojení dvou nebo více elektronických přístrojů (např. mobilní telefon, počítač, myš, klávesnice, sluchátka). Standart bluetooth byl představen v roce 1994 společností Ericsson.

Význam slova, termín, co je to Bluetooth? Definice odborného termínu, slova Bluetooth. Co znamená pojem Bluetooth z kategorie Hardware?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Bluetooth s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Bluetooth je v kategorii Hardware

Klíčová slova: popis, význam, vysvětlení, definice, Hardware, přesný význam, Bluetooth, pojem, Hardware, slovník, formulace, heslo, přesný výraz, co to je, informace, co znamená

Co znamená pojem Bluetooth? Výraz, definice slova z Wikipedie

Bluetooth je v informatice proprietární otevřený standard pro bezdrátovou komunikaci propojující dvě a více elektronických zařízení, jako například mobilní telefon, PDA, osobní počítač nebo bezdrátová sluchátka. Vytvořen byl v roce 1994 firmou Ericsson jako bezdrátová náhrada za sériové drátové rozhraní RS-232.

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Bluetooth? resp. jaký je přesný význam slova Bluetooth? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bluetooth, odpověď na dotaz co je to Bluetooth?. Víte např. kdo to je Sommelier? Znáte a víte kdo je Učitel národů? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Hardware). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem