Co je to?
Definice odborného termínu, slova Bluetooth. Co znamená pojem Bluetooth z kategorie Hardware?

Co je to Bluetooth? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Bluetooth?

Bluetooth je otevřený standard pro elektronická zařízení sloužící k bezdrátovému propojení dvou nebo více elektronických přístrojů (např. mobilní telefon, počítač, myš, klávesnice, sluchátka). Standart bluetooth byl představen v roce 1994 společností Ericsson.

Význam slova, termín, co je to Bluetooth? Definice odborného termínu, slova Bluetooth. Co znamená pojem Bluetooth z kategorie Hardware?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Bluetooth? s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Bluetooth je v sekci Hardware

Co znamená pojem Bluetooth? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Bluetooth je v informatice proprietární otevřený standard pro bezdrátovou komunikaci propojující dvě a více elektronických zařízení, jako například mobilní telefon, PDA, osobní počítač nebo bezdrátová sluchátka. Vytvořen byl v roce 1994 firmou Ericsson jako bezdrátová náhrada za sériové drátové rozhraní RS-232.

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Klíčová slova: význam slova, definice, popis, přesný výraz, přesný význam, termín, Hardware, co to je, informace, slovník, pojem, formulace, význam, popis, synonymum

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Bluetooth? resp. co je to Bluetooth? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bluetooth, odpověď na dotaz co je to Bluetooth?. Víte např. kdo to je Vokalista? Znáte a víte kdo je Basista? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Bluetooth hledat i v jiných kategoriích (než Hardware) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem