Co je to?
Definice výrazu AUX. Co znamená odborný pojem AUX z kategorie Hardware?

Co to je AUX? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu AUX?

AUX je v překladu z angličtiny přídavný nebo pomocný, což zcela vystihuje charakter zařízení, nesoucího toto označení. Většinou se tato zkratka používá pro pojmenování vstupního konektoru, kterým se připojuje externí audio zařízení.
Zkratka AUX znamená auxiliary cable nebo connector. Připojit jím můžete jakékoli zařízení, u kterého je výstupem zvukový signál, například navigaci, notebook, MP přehrávač a další.

Význam slova, termín, co je to AUX? Definice výrazu AUX. Co znamená odborný pojem AUX z kategorie Hardware?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text AUX s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo AUX se nachází v sekci Hardware

Klíčová slova: význam slova, přesný význam, pojem, co znamená, slovník, wiki, vysvětlení, význam, formulace, přesný výraz, slovo, popis, Hardware, význam pojmu, heslo

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je AUX? resp. jaký je přesný význam slova AUX? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AUX, odpověď na dotaz co je to AUX?. Víte např. kdo to je Leader? Znáte a víte kdo je Ombudsman? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín AUX hledat i v jiných kategoriích (než Hardware) Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.