Co je to?
Definice výrazu AUX. Co znamená odborný pojem AUX z kategorie Hardware?

Co to je AUX? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova AUX

AUX je v překladu z angličtiny přídavný nebo pomocný, což zcela vystihuje charakter zařízení, nesoucího toto označení. Většinou se tato zkratka používá pro pojmenování vstupního konektoru, kterým se připojuje externí audio zařízení.
Zkratka AUX znamená auxiliary cable nebo connector. Připojit jím můžete jakékoli zařízení, u kterého je výstupem zvukový signál, například navigaci, notebook, MP přehrávač a další.

Význam slova, termín, co je to AUX? Definice výrazu AUX. Co znamená odborný pojem AUX z kategorie Hardware?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text (AUX) můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín AUX patří do sekce Hardware

Klíčová slova: přesný význam, synonymum, slovník, popis, význam pojmu, co znamená, pojem, heslo, přesný výraz, wiki, AUX, informace, Hardware, Hardware, termín

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená AUX? resp. jaká je definice slova AUX? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AUX, odpověď na dotaz co je to AUX?. Víte např. kdo to je Leader? Znáte a víte kdo je Ombudsman? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín AUX hledat i v jiných kategoriích (než Hardware) U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.