Co je to?
Definice výrazu AUX. Co znamená odborný pojem AUX z kategorie Hardware?

Co to je AUX? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu AUX

AUX je v překladu z angličtiny přídavný nebo pomocný, což zcela vystihuje charakter zařízení, nesoucího toto označení. Většinou se tato zkratka používá pro pojmenování vstupního konektoru, kterým se připojuje externí audio zařízení.
Zkratka AUX znamená auxiliary cable nebo connector. Připojit jím můžete jakékoli zařízení, u kterého je výstupem zvukový signál, například navigaci, notebook, MP přehrávač a další.

Význam slova, termín, co je to AUX? Definice výrazu AUX. Co znamená odborný pojem AUX z kategorie Hardware?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to AUX? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem AUX je v sekci Hardware

Klíčová slova: popis, formulace, synonymum, pojem, Hardware, termín, co znamená, co to je, informace, heslo, vysvětlení, přesný význam, význam pojmu, význam slova, Hardware, AUX

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to AUX? resp. jaký je význam slova AUX? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AUX, odpověď na dotaz co je to AUX?. Víte např. kdo to je Sekerník? Znáte a víte kdo je Youtuber? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Hardware). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.