Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Alfanumerická klávesnice. Co znamená pojem Alfanumerická klávesnice z kategorie Hardware?

Co to je Alfanumerická klávesnice? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Alfanumerická klávesnice?

Alfanumerická klávesnice je označení počítačového hardware. Jedná se o vstupní zařízení, které se k počítači připojuje většinou přes USB nebo port PS2, velmi často se využívá také bezdrátové připojení přes infračervený port nebo rádiové připojení. Prostřednictvím klávesnice komunikuje člověk s počítačem.
Alfanumerická klávesnice obvykle obsahuje více než 100 kláves. Ty se pak dělí do jednotlivých sekcí, např. funkční klávesy, alfanumerický blok napodobující klávesnici psacího stroje, kurzorové šipky, numerickou klávesnici a další. Alfanumerické klávesnice mohou být různě tvarované a doplněné o další funkce.

Význam slova, termín, co je to Alfanumerická klávesnice? Odborný termín, výraz, slovo Alfanumerická klávesnice. Co znamená pojem Alfanumerická klávesnice z kategorie Hardware?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Alfanumerická klávesnice? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Alfanumerická klávesnice je v kategorii Hardware

Klíčová slova: co znamená, informace, význam slova, termín, definice, heslo, pojem, Hardware, Alfanumerická klávesnice, co to je, popis, přesný význam, slovo, formulace, význam, přesný výraz

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Alfanumerická klávesnice? resp. jaký je význam slova Alfanumerická klávesnice? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alfanumerická klávesnice, odpověď na dotaz co je to Alfanumerická klávesnice?. Víte např. kdo to je Sharon Stone? Znáte a víte kdo je Psychopat? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Alfanumerická klávesnice hledat i v jiných kategoriích (než Hardware) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.