Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Alfanumerická klávesnice. Co znamená pojem Alfanumerická klávesnice z kategorie Hardware?

Co to je Alfanumerická klávesnice? Význam slova

Co znamená termín Alfanumerická klávesnice? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Alfanumerická klávesnice je označení počítačového hardware. Jedná se o vstupní zařízení, které se k počítači připojuje většinou přes USB nebo port PS2, velmi často se využívá také bezdrátové připojení přes infračervený port nebo rádiové připojení. Prostřednictvím klávesnice komunikuje člověk s počítačem.
Alfanumerická klávesnice obvykle obsahuje více než 100 kláves. Ty se pak dělí do jednotlivých sekcí, např. funkční klávesy, alfanumerický blok napodobující klávesnici psacího stroje, kurzorové šipky, numerickou klávesnici a další. Alfanumerické klávesnice mohou být různě tvarované a doplněné o další funkce.

Význam slova, termín, co je to Alfanumerická klávesnice? Odborný termín, výraz, slovo Alfanumerická klávesnice. Co znamená pojem Alfanumerická klávesnice z kategorie Hardware?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Alfanumerická klávesnice? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Alfanumerická klávesnice je v kategorii Hardware

Klíčová slova: přesný výraz, popis, přesný význam, slovník, formulace, Hardware, význam, Hardware, co to je, Alfanumerická klávesnice, slovo, informace, heslo, vysvětlení, význam slova

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Alfanumerická klávesnice? resp. jaká je definice termínu Alfanumerická klávesnice? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alfanumerická klávesnice, odpověď na dotaz co je to Alfanumerická klávesnice?. Víte např. kdo to je Velký vezír? Znáte a víte kdo je Mesiáš? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Alfanumerická klávesnice v jiné sekci než Hardware. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.