Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo ADSL. Co znamená pojem ADSL z kategorie Hardware?

Co to je ADSL? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu ADSL

Se zkratkou ADSL se setkáme v nejrůznějších reklamách na připojení k internetu. ADSL pochází z anglického Asymmetric Digital Subscriber Line. Jedná se o typ připojení k internetu, který se vyznačuje tím, že rychlost stahování dat je vyšší než rychlost dat odcházejících. Nezbytností je ASDL modem.

Význam slova, termín, co je to ADSL? Odborný termín, výraz, slovo ADSL. Co znamená pojem ADSL z kategorie Hardware?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín ADSL? Potom se o definici podělte s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo ADSL se nachází v kategorii Hardware

Klíčová slova: vysvětlení, definice, co to je, přesný význam, co znamená, ADSL, slovo, informace, význam slova, termín, pojem, Hardware, slovník, popis, heslo, wiki

Wikipedie píše o slovu ADSL?

ADSL (anglicky Asymmetric Digital Subscriber Line) je v současnosti nejčastěji využívaný typ DSL. Vyznačuje se asymetrickým připojením, kdy je rychlost dat přenášených k uživateli (anglicky download) vyšší, než rychlost dat odcházejících od uživatele směrem do Internetu (anglicky upload). Asymetrie naprosté většině uživatelů vyhovuje, protože odpovídá jejich běžným potřebám. Na druhou stranu může bránit rozvoji Webu 2.0 nebo videotelefonování, kde je nutné přenášet více dat oběma směry.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je ADSL? resp. jaký je význam pojmu ADSL? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ADSL, odpověď na dotaz co je to ADSL?. Víte např. kdo to je Bill Gates? Znáte a víte kdo je Debil? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Hardware). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.