Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo ADSL. Co znamená pojem ADSL z kategorie Hardware?

Co to je ADSL? Význam slova

Co znamená termín ADSL? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Se zkratkou ADSL se setkáme v nejrůznějších reklamách na připojení k internetu. ADSL pochází z anglického Asymmetric Digital Subscriber Line. Jedná se o typ připojení k internetu, který se vyznačuje tím, že rychlost stahování dat je vyšší než rychlost dat odcházejících. Nezbytností je ASDL modem.

Význam slova, termín, co je to ADSL? Odborný termín, výraz, slovo ADSL. Co znamená pojem ADSL z kategorie Hardware?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova ADSL? Pak se o tuto stránku podělte s kolegy na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem ADSL je v kategorii Hardware

Klíčová slova: význam slova, přesný význam, význam, slovo, synonymum, wiki, popis, slovník, Hardware, co znamená, ADSL, ADSL, co to je, pojem, Hardware, definice

Co znamená pojem ADSL? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

ADSL (anglicky Asymmetric Digital Subscriber Line) je v současnosti nejčastěji využívaný typ DSL. Vyznačuje se asymetrickým připojením, kdy je rychlost dat přenášených k uživateli (anglicky download) vyšší, než rychlost dat odcházejících od uživatele směrem do Internetu (anglicky upload). Asymetrie naprosté většině uživatelů vyhovuje, protože odpovídá jejich běžným potřebám. Na druhou stranu může bránit rozvoji Webu 2.0 nebo videotelefonování, kde je nutné přenášet více dat oběma směry.

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova ADSL? resp. jaká je definice termínu ADSL? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ADSL, odpověď na dotaz co je to ADSL?. Víte např. kdo to je Vlastizrádce? Znáte a víte kdo je Debil? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín ADSL hledat i v jiných kategoriích (než Hardware) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.