Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Adaptér. Co znamená pojem Adaptér z kategorie Hardware?

Co to je Adaptér? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Adaptér

Adaptér je technické zařízení, které rozšiřuje původní použitelnost nějaké věci. Jedná se o zařízení určené k nabíjení notebooků nebo mobilních telefonů. Adaptéry bývají univerzální, můžeme je použít pro více typů např. notebooků, stačí použít vhodný konektor. Dnes se často používají univerzální USB konektory.

Význam slova, termín, co je to Adaptér? Odborný termín, výraz, slovo Adaptér. Co znamená pojem Adaptér z kategorie Hardware?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (Adaptér) můžete sdílet s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Adaptér je v kategorii Hardware

Klíčová slova: co to je, slovo, definice, Hardware, vysvětlení, Adaptér, význam, Hardware, popis, wiki, slovník, význam pojmu, formulace, synonymum, přesný výraz

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Adaptér? resp. jaká je definice termínu Adaptér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adaptér, odpověď na dotaz co je to Adaptér?. Víte např. kdo to je Karel Roden? Znáte a víte kdo je Tomáš Hertl? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Hardware Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.