Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Adaptér. Co znamená pojem Adaptér z kategorie Hardware?

Co to je Adaptér? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Adaptér

Adaptér je technické zařízení, které rozšiřuje původní použitelnost nějaké věci. Jedná se o zařízení určené k nabíjení notebooků nebo mobilních telefonů. Adaptéry bývají univerzální, můžeme je použít pro více typů např. notebooků, stačí použít vhodný konektor. Dnes se často používají univerzální USB konektory.

Význam slova, termín, co je to Adaptér? Odborný termín, výraz, slovo Adaptér. Co znamená pojem Adaptér z kategorie Hardware?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Adaptér s blízkými na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Adaptér je v kategorii Hardware

Klíčová slova: Hardware, pojem, vysvětlení, význam pojmu, heslo, formulace, co znamená, informace, wiki, Adaptér, Hardware, synonymum, slovo, význam, přesný význam, přesný výraz

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Adaptér? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Adaptér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adaptér, odpověď na dotaz co je to Adaptér?. Víte např. kdo to je Fundraiser? Znáte a víte kdo je Savec? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Hardware. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.