Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Adaptér. Co znamená pojem Adaptér z kategorie Hardware?

Co to je Adaptér? Význam slova

Co znamená termín Adaptér? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Adaptér je technické zařízení, které rozšiřuje původní použitelnost nějaké věci. Jedná se o zařízení určené k nabíjení notebooků nebo mobilních telefonů. Adaptéry bývají univerzální, můžeme je použít pro více typů např. notebooků, stačí použít vhodný konektor. Dnes se často používají univerzální USB konektory.

Význam slova, termín, co je to Adaptér? Odborný termín, výraz, slovo Adaptér. Co znamená pojem Adaptér z kategorie Hardware?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Adaptér je v sekci Hardware

Klíčová slova: vysvětlení, co to je, slovo, definice, slovník, význam, termín, Hardware, synonymum, přesný výraz, wiki, pojem, význam pojmu, popis, Hardware, Adaptér

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Adaptér? resp. co vlastně znamená slovo Adaptér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adaptér, odpověď na dotaz co je to Adaptér?. Víte např. kdo to je Anděl? Znáte a víte kdo je Savec? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Adaptér hledat i v jiných kategoriích (než Hardware) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.