Co je to?
Definice odborného termínu, slova Zpětná vazba. Co znamená pojem Zpětná vazba z kategorie Fyzika?

Co je to Zpětná vazba? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Zpětná vazba?

Zpětná vazba je pojmenování takové situace, kdy systémový výstup zpětně ovlivní vstup. Nazývá se také zpětnovazební smyčka. Může se jednat například o elektronický obvod nebo jiný mechanizmus.
Zpětná vazba je využívána v mnoha odvětvích, především ve fyzice, kybernetice, automatizaci, elekroakustice, průmyslu, biologii, ekonomii a dalších oborech. Podle svého vlivu na výchozí stav může být zpětná vazba kladná nebo záporná.

Význam slova, termín, co je to Zpětná vazba? Definice odborného termínu, slova Zpětná vazba. Co znamená pojem Zpětná vazba z kategorie Fyzika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Zpětná vazba můžete sdílet s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Zpětná vazba je v sekci Fyzika

Klíčová slova: popis, wiki, popis, co znamená, slovník, vysvětlení, význam slova, synonymum, Fyzika, Zpětná vazba, formulace, Fyzika, přesný výraz, slovo, co to je

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Zpětná vazba? resp. co znamená slovo Zpětná vazba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zpětná vazba, odpověď na dotaz co je to Zpětná vazba?. Víte např. kdo to je Páter? Znáte a víte kdo je Walt Disney? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Fyzika U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.