Co je to?
Odborný výraz, definice slova Světlo. Co znamená pojem Světlo z kategorie Fyzika?

Co je to Světlo? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Světlo?

Světlo je ta část elektromagnetického záření, která je viditelná. Je definováno frekvencí přibližně od 3,9×1014 Hz do 7,9×1014 Hz nebo vlnovou délkou v intervalu od 390 do 760 nm. Světlo se podle vlnové délky řadí mezi ultrafialové a infračervené záření.
Jeho vlastnosti zkoumá optika, která se zaměřuje například na světelný tok a svítivost, barvu a frekvenční spektrum, polarizaci a vlnění. Světlo má jak vlastnosti částic, tak i vlnění.

Význam slova, termín, co je to Světlo? Odborný výraz, definice slova Světlo. Co znamená pojem Světlo z kategorie Fyzika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Světlo můžete sdílet s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Světlo je v sekci Fyzika

Klíčová slova: slovo, slovník, význam, co to je, definice, Světlo, synonymum, heslo, význam pojmu, Fyzika, formulace, přesný výraz, wiki, Fyzika, informace

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Světlo? resp. jaká je definice termínu Světlo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Světlo, odpověď na dotaz co je to Světlo?. Víte např. kdo to je Světlonoš? Znáte a víte kdo je Neurolog? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Světlo v jiné sekci než Fyzika. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.