Co je to?
Výraz, termín, definice slova Entropie. Co znamená odborný pojem Entropie z kategorie Fyzika?

Co je to Entropie? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Entropie?

Entropie je ve fyzice míra neuspořádanosti, resp. neurčitosti systému.

Význam slova, termín, co je to Entropie? Výraz, termín, definice slova Entropie. Co znamená odborný pojem Entropie z kategorie Fyzika?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Entropie? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Entropie se nachází v kategorii Fyzika

Co znamená pojem Entropie? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Entropie je jedním ze základních a nejdůležitějších pojmů ve fyzice, teorii pravděpodobnosti a teorii informace, matematice a mnoha dalších oblastech vědy teoretické i aplikované. Setkáváme se s ní všude tam, kde hovoříme o pravděpodobnosti možných stavů daného systému či soustavy.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: definice, co znamená, popis, popis, Fyzika, termín, slovo, vysvětlení, informace, heslo, Fyzika, co to je, přesný výraz, význam, význam pojmu

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Entropie? resp. jaký je přesný význam slova Entropie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Entropie, odpověď na dotaz co je to Entropie?. Víte např. kdo to je Vandal? Znáte a víte kdo je Conchita Wurst? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Entropie i v jiných kategoriích (než Fyzika). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.