Co je to?
Definice odborného termínu, slova CNG. Co znamená pojem CNG z kategorie Fyzika?

Co je to CNG? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu CNG

CNG (zkratka z Compressed Natural Gas) je označení pro stlačený zemní plyn, který se používá jako palivo motorových vozidel a je, co se množství emisí týká, ekologičtější než benzín a nafta.

Význam slova, termín, co je to CNG? Definice odborného termínu, slova CNG. Co znamená pojem CNG z kategorie Fyzika?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem CNG patří do kategorie Fyzika

Klíčová slova: definice, význam slova, heslo, termín, wiki, informace, popis, význam, Fyzika, vysvětlení, přesný význam, slovo, přesný výraz, formulace, slovník, synonymum

Co znamená pojem CNG? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

CNG (anglicky C) je stlačený zemní plyn (metan). Používá se jako palivo pro pohon motorových vozidel a je považován za relativně čistější alternativu k benzínu a motorové naftě, ale také k LPG. Variantou metanu jako paliva je LNG, což je zkapalněný zemní plyn.

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to CNG? resp. co je to CNG? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CNG, odpověď na dotaz co je to CNG?. Víte např. kdo to je Mila Kunis? Znáte a víte kdo je Quentin Tarantino? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Fyzika). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.