Co je to?
Definice odborného termínu, slova CNG. Co znamená pojem CNG z kategorie Fyzika?

Co je to CNG? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu CNG

CNG (zkratka z Compressed Natural Gas) je označení pro stlačený zemní plyn, který se používá jako palivo motorových vozidel a je, co se množství emisí týká, ekologičtější než benzín a nafta.

Význam slova, termín, co je to CNG? Definice odborného termínu, slova CNG. Co znamená pojem CNG z kategorie Fyzika?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín CNG? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem CNG je v sekci Fyzika

Co znamená pojem CNG? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

CNG (anglicky C) je stlačený zemní plyn (metan). Používá se jako palivo pro pohon motorových vozidel a je považován za relativně čistější alternativu k benzínu a motorové naftě, ale také k LPG. Variantou metanu jako paliva je LNG, což je zkapalněný zemní plyn.

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: Fyzika, CNG, pojem, Fyzika, slovo, přesný výraz, význam pojmu, co znamená, termín, wiki, formulace, definice, co to je, popis, slovník

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to CNG? resp. jaký je význam slova CNG? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CNG, odpověď na dotaz co je to CNG?. Víte např. kdo to je Pedant? Znáte a víte kdo je Kastelán? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu CNG i v jiných kategoriích (než Fyzika). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.