Co je to?
Definice odborného termínu, slova CNG. Co znamená pojem CNG z kategorie Fyzika?

Co je to CNG? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu CNG?

CNG (zkratka z Compressed Natural Gas) je označení pro stlačený zemní plyn, který se používá jako palivo motorových vozidel a je, co se množství emisí týká, ekologičtější než benzín a nafta.

Význam slova, termín, co je to CNG? Definice odborného termínu, slova CNG. Co znamená pojem CNG z kategorie Fyzika?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to CNG? s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem CNG je v sekci Fyzika

Co znamená pojem CNG? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

CNG (anglicky C) je stlačený zemní plyn (metan). Používá se jako palivo pro pohon motorových vozidel a je považován za relativně čistější alternativu k benzínu a motorové naftě, ale také k LPG. Variantou metanu jako paliva je LNG, což je zkapalněný zemní plyn.

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: přesný výraz, přesný význam, popis, význam pojmu, slovo, synonymum, formulace, co znamená, CNG, definice, wiki, Fyzika, vysvětlení, Fyzika, pojem

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to CNG? resp. jaký je význam slova CNG? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CNG, odpověď na dotaz co je to CNG?. Víte např. kdo to je Pedant? Znáte a víte kdo je Kastelán? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Fyzika Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.