Co je to?
Definice odborného termínu, slova Život. Co znamená pojem Život z kategorie Filozofie?

Co je to Život? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Život?

Období mezi narozením a smrtí jedince nazýváme životem. Slovem život lze označovat všechny živé organismy na planetě Zemi, život na jiných planetách dosud nebyl prokázán. Všechny živé organismy mají společné rysy, podle nichž se dají charakterizovat. Části naší planety, kde se život vyskytuje, se říká biosféra. Zkoumáním života se zabývá vědní obor biologie.

Význam slova, termín, co je to Život? Definice odborného termínu, slova Život. Co znamená pojem Život z kategorie Filozofie?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Život? s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Život je v sekci Filozofie

Co znamená pojem Život? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Život znamená v běžné řeči období od narození člověka nebo živočicha do jeho smrti. Někdy se za jeho počátek pokládá už oplodnění vajíčka (početí).

Kromě toho může život označovat také souborný celek, tvořený všemi živými organismy v celé historii Země a charakterizovaný zejména evolucí. Ta část planety Země, kde se živé organismy vyskytují, se nazývá biosféra.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Klíčová slova: význam pojmu, pojem, význam, význam slova, popis, co znamená, popis, wiki, Filozofie, přesný výraz, definice, heslo, termín, slovník, Život

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Život? resp. co znamená slovo Život? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Život, odpověď na dotaz co je to Život?. Víte např. kdo to je Basista? Znáte a víte kdo je Héraklés? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Život hledat i v jiných kategoriích (než Filozofie) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?