Co je to?
Definice odborného termínu, slova Život. Co znamená pojem Život z kategorie Filozofie?

Co je to Život? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Život

Období mezi narozením a smrtí jedince nazýváme životem. Slovem život lze označovat všechny živé organismy na planetě Zemi, život na jiných planetách dosud nebyl prokázán. Všechny živé organismy mají společné rysy, podle nichž se dají charakterizovat. Části naší planety, kde se život vyskytuje, se říká biosféra. Zkoumáním života se zabývá vědní obor biologie.

Význam slova, termín, co je to Život? Definice odborného termínu, slova Život. Co znamená pojem Život z kategorie Filozofie?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Život? Pak se o ní podělte se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Život patří do sekce Filozofie

Klíčová slova: Filozofie, význam pojmu, synonymum, vysvětlení, definice, přesný výraz, Filozofie, význam slova, význam, slovník, slovo, heslo, Život, pojem, Život, termín

Co znamená pojem Život? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Život znamená v běžné řeči období od narození člověka nebo živočicha do jeho smrti. Někdy se za jeho počátek pokládá už oplodnění vajíčka (početí).

Kromě toho může život označovat také souborný celek, tvořený všemi živými organismy v celé historii Země a charakterizovaný zejména evolucí. Ta část planety Země, kde se živé organismy vyskytují, se nazývá biosféra.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Život? resp. co znamená výraz Život? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Život, odpověď na dotaz co je to Život?. Víte např. kdo to je Truhlář? Znáte a víte kdo je Tenorista? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Filozofie U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?