Co je to?
Definice odborného termínu, slova Život. Co znamená pojem Život z kategorie Filozofie?

Co je to Život? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Život

Období mezi narozením a smrtí jedince nazýváme životem. Slovem život lze označovat všechny živé organismy na planetě Zemi, život na jiných planetách dosud nebyl prokázán. Všechny živé organismy mají společné rysy, podle nichž se dají charakterizovat. Části naší planety, kde se život vyskytuje, se říká biosféra. Zkoumáním života se zabývá vědní obor biologie.

Význam slova, termín, co je to Život? Definice odborného termínu, slova Život. Co znamená pojem Život z kategorie Filozofie?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Život? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Život patří do sekce Filozofie

Co znamená pojem Život? Definice slova, termínu z Wikipedie

Život znamená v běžné řeči období od narození člověka nebo živočicha do jeho smrti. Někdy se za jeho počátek pokládá už oplodnění vajíčka (početí).

Kromě toho může život označovat také souborný celek, tvořený všemi živými organismy v celé historii Země a charakterizovaný zejména evolucí. Ta část planety Země, kde se živé organismy vyskytují, se nazývá biosféra.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: Filozofie, wiki, Život, význam slova, slovo, formulace, co to je, termín, popis, vysvětlení, přesný význam, definice, co znamená

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova Život? resp. co znamená Život? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Život, odpověď na dotaz co je to Život?. Víte např. kdo to je Basista? Znáte a víte kdo je Héraklés? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Filozofie). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?