Co je to?
Definice výrazu, termínu Systém. Co znamená odborný pojem Systém z kategorie Filozofie?

Co je to Systém? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Systém

Systém je pojmenování pro celek nebo soustavu, skládající se z částí vzájemně na sebe působících. V systému se mezi částmi pohybují energie, hmota či informace.
Podle vztahu k okolí mohou být soustavy uzavřené nebo otevřené, podle postupu v čase dynamické či statické. Jestliže se vyvíjejí skokem nebo postupně, jsou systémy diskrétní nebo spojité, podle struktur problémů tvrdé či měkké, podle chování deterministické a stochastické.

Význam slova, termín, co je to Systém? Definice výrazu, termínu Systém. Co znamená odborný pojem Systém z kategorie Filozofie?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Systém s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Systém se nachází v sekci Filozofie

Klíčová slova: informace, formulace, definice, přesný výraz, termín, význam pojmu, přesný význam, popis, vysvětlení, slovo, význam slova, heslo, co to je, wiki, Filozofie, slovník

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Systém? resp. co vlastně znamená slovo Systém? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Systém, odpověď na dotaz co je to Systém?. Víte např. kdo to je Pedant? Znáte a víte kdo je Anna Polívková? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Systém i v jiných kategoriích (než Filozofie). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..