Co je to?
Definice výrazu Synergie. Co znamená odborný pojem Synergie z kategorie Filozofie?

Co to je Synergie? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Synergie?

Synergie je v původním významu spolupráce nebo společné působení. Existuje i jako náboženský pojem pro označení spolupráce člověka a Boha. V podstatě se jedná o to, že účinek společného působení několika složek je vyšší, než pouhý součet účinků těchto složek. Se zvyšujícím se počtem navíc účinek společného působení stále roste. Jedná se o tzv. synergický efekt. Tento efekt je využíván např. v lékařství při vzájemném působení léků nebo v manažerské praxi jako jeden z klíčových prvků týmové spolupráce.

Význam slova, termín, co je to Synergie? Definice výrazu Synergie. Co znamená odborný pojem Synergie z kategorie Filozofie?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Synergie? Potom se o definici podělte se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Synergie je v sekci Filozofie

Co znamená pojem Synergie? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Synergie (z řec. syn-ergazomai, spolu-pracovat) znamená spolupráci, společné působení. Označuje situace, kdy výsledný účinek současně působících složek je větší než souhrn účinků jednotlivých složek. Někdy se symbolicky vyjadřuje jako „1+1>2“.

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: co to je, Filozofie, synonymum, slovo, popis, informace, popis, termín, heslo, vysvětlení, definice, význam slova, přesný výraz

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Synergie? resp. jaká je definice termínu Synergie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Synergie, odpověď na dotaz co je to Synergie?. Víte např. kdo to je Reptilián? Znáte a víte kdo je Zlatý slavík? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Synergie v jiné sekci než Filozofie. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.