Co je to?
Definice odborného termínu, slova Smysl života. Co znamená pojem Smysl života z kategorie Filozofie?

Co je to Smysl života? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Smysl života?

Smysl života je termín, který označuje vrchol snah jedince nebo celého lidstva. Jedná se především o hledání celkového smyslu existence lidstva, role člověka na planetě, životní úlohy jedince, odůvodnění snahy nadále žít i náplň životního odkazu.
Smysl života se velmi liší u různých jedinců. Velký vliv má na něj povolání, vzdělání, žebříček hodnot, rodinné zázemí, vnitřní motivace a další. Pojem je využíván také v lékařství.

Význam slova, termín, co je to Smysl života? Definice odborného termínu, slova Smysl života. Co znamená pojem Smysl života z kategorie Filozofie?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Smysl života se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Smysl života se nachází v sekci Filozofie

Klíčová slova: význam slova, popis, definice, přesný výraz, wiki, vysvětlení, přesný význam, význam, formulace, Filozofie, Filozofie, co to je, informace, heslo, pojem, termín

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Smysl života? resp. co je to Smysl života? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Smysl života, odpověď na dotaz co je to Smysl života?. Víte např. kdo to je Doktorand? Znáte a víte kdo je Boris Cvek? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Filozofie). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.