Co je to?
Odborný výraz, definice slova Sebereflexe. Co znamená pojem Sebereflexe z kategorie Filozofie?

Co je to Sebereflexe? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Sebereflexe

Pojem sebereflexe se dá přeložit jako "odraz sebe sama", jedná se tedy o schopnost kritického posouzení vlastních činů, chování a jednání. Tato kritika vůči sobě by neměla být přehnaná, protože pak může vést až k nežádoucímu nízkému sebevědomí jedince. Pokud ale někdo schopnost sebereflexe zcela postrádá a je k sobě naprosto nekritický, pak to rozhodně není v pořádku. Takový člověk má naopak sebevědomí přehnané.

Význam slova, termín, co je to Sebereflexe? Odborný výraz, definice slova Sebereflexe. Co znamená pojem Sebereflexe z kategorie Filozofie?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sebereflexe s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Sebereflexe se nachází v sekci Filozofie

Klíčová slova: synonymum, význam, význam slova, definice, wiki, přesný výraz, přesný význam, informace, význam pojmu, Sebereflexe, co to je, heslo, pojem, slovník, termín, vysvětlení

Co znamená pojem Sebereflexe? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Sebereflexe nebo také vědomí sebe je akt vědomí, jehož tématem či intencí je toto vědomí samo.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Sebereflexe? resp. co znamená výraz Sebereflexe? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sebereflexe, odpověď na dotaz co je to Sebereflexe?. Víte např. kdo to je Klára Issová? Znáte a víte kdo je Gabaj? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Sebereflexe i v jiných kategoriích (než Filozofie). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.