Co je to?
Odborný výraz, definice slova Sebereflexe. Co znamená pojem Sebereflexe z kategorie Filozofie?

Co je to Sebereflexe? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Sebereflexe?

Pojem sebereflexe se dá přeložit jako "odraz sebe sama", jedná se tedy o schopnost kritického posouzení vlastních činů, chování a jednání. Tato kritika vůči sobě by neměla být přehnaná, protože pak může vést až k nežádoucímu nízkému sebevědomí jedince. Pokud ale někdo schopnost sebereflexe zcela postrádá a je k sobě naprosto nekritický, pak to rozhodně není v pořádku. Takový člověk má naopak sebevědomí přehnané.

Význam slova, termín, co je to Sebereflexe? Odborný výraz, definice slova Sebereflexe. Co znamená pojem Sebereflexe z kategorie Filozofie?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Sebereflexe? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Sebereflexe je v kategorii Filozofie

Co znamená pojem Sebereflexe? Výraz, definice slova z Wikipedie

Sebereflexe nebo také vědomí sebe je akt vědomí, jehož tématem či intencí je toto vědomí samo.

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: co znamená, slovník, význam pojmu, Sebereflexe, informace, synonymum, význam slova, význam, termín, wiki, přesný výraz, popis, Filozofie, co to je, formulace

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Sebereflexe? resp. jaký je význam slova Sebereflexe? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sebereflexe, odpověď na dotaz co je to Sebereflexe?. Víte např. kdo to je Kardiolog? Znáte a víte kdo je Tenorista? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Sebereflexe hledat i v jiných kategoriích (než Filozofie) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.