Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Satisfakce. Co znamená pojem Satisfakce z kategorie Filozofie?

Co to je Satisfakce? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Satisfakce

Satisfakce znamená zadostiučinění. Pocit satisfakce můžeme zažít, když nás někdo ocení např. za dobře odvedenou práci (nedělali jsme něco zbytečně či samoúčelně), ale i tehdy, pokud se někomu pomstíme, protože jsme s ním měli tzv. nevyrovnané účty (někdo se k nám zachoval dle našeho názoru nespravedlivě, křivdil nám). Jak vyplývá z uvedených příkladů, satisfakce nemusí být vždy jen pozitivním pocitem.

Význam slova, termín, co je to Satisfakce? Odborný termín, výraz, slovo Satisfakce. Co znamená pojem Satisfakce z kategorie Filozofie?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Satisfakce? Potom se o definici podělte se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Satisfakce se nachází v kategorii Filozofie

Klíčová slova: heslo, Filozofie, přesný význam, popis, vysvětlení, co znamená, Satisfakce, informace, wiki, přesný výraz, definice, význam, popis

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená Satisfakce? resp. jaká je definice slova Satisfakce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Satisfakce, odpověď na dotaz co je to Satisfakce?. Víte např. kdo to je Foniatr? Znáte a víte kdo je Basista? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Satisfakce i v jiných kategoriích (než Filozofie). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.