Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Satisfakce. Co znamená pojem Satisfakce z kategorie Filozofie?

Co to je Satisfakce? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Satisfakce?

Satisfakce znamená zadostiučinění. Pocit satisfakce můžeme zažít, když nás někdo ocení např. za dobře odvedenou práci (nedělali jsme něco zbytečně či samoúčelně), ale i tehdy, pokud se někomu pomstíme, protože jsme s ním měli tzv. nevyrovnané účty (někdo se k nám zachoval dle našeho názoru nespravedlivě, křivdil nám). Jak vyplývá z uvedených příkladů, satisfakce nemusí být vždy jen pozitivním pocitem.

Význam slova, termín, co je to Satisfakce? Odborný termín, výraz, slovo Satisfakce. Co znamená pojem Satisfakce z kategorie Filozofie?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Satisfakce s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Satisfakce je v kategorii Filozofie

Klíčová slova: definice, popis, přesný výraz, přesný význam, co znamená, heslo, slovo, co to je, formulace, Satisfakce, synonymum, význam slova, wiki, informace, slovník

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Satisfakce? resp. jaká je definice termínu Satisfakce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Satisfakce, odpověď na dotaz co je to Satisfakce?. Víte např. kdo to je Foniatr? Znáte a víte kdo je Basista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Satisfakce v jiné sekci než Filozofie. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.