Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Satisfakce. Co znamená pojem Satisfakce z kategorie Filozofie?

Co to je Satisfakce? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Satisfakce

Satisfakce znamená zadostiučinění. Pocit satisfakce můžeme zažít, když nás někdo ocení např. za dobře odvedenou práci (nedělali jsme něco zbytečně či samoúčelně), ale i tehdy, pokud se někomu pomstíme, protože jsme s ním měli tzv. nevyrovnané účty (někdo se k nám zachoval dle našeho názoru nespravedlivě, křivdil nám). Jak vyplývá z uvedených příkladů, satisfakce nemusí být vždy jen pozitivním pocitem.

Význam slova, termín, co je to Satisfakce? Odborný termín, výraz, slovo Satisfakce. Co znamená pojem Satisfakce z kategorie Filozofie?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Satisfakce patří do sekce Filozofie

Klíčová slova: Filozofie, heslo, slovník, Satisfakce, vysvětlení, co znamená, co to je, wiki, význam slova, definice, slovo, přesný význam, formulace, Satisfakce, význam, přesný výraz

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Satisfakce? resp. co znamená slovo Satisfakce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Satisfakce, odpověď na dotaz co je to Satisfakce?. Víte např. kdo to je Poddaný? Znáte a víte kdo je Magid? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Filozofie). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.