Co je to?
Odborný výraz, definice slova Relativní. Co znamená pojem Relativní z kategorie Filozofie?

Co je to Relativní? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Relativní

Relativní je pojem pro označení toho, co je ve vztahu k něčemu, platné, hodnocené vzhledem k něčemu jinému nebo vyplývající ze srovnání, popřípadě to, co je poměrné, závislé, vztažné nebo podmíněné.
Vždy je tedy třeba to, co se k něčemu vztahuje, porovnávat s něčím jiným, jinak by označení relativní nemělo smysl.

Význam slova, termín, co je to Relativní? Odborný výraz, definice slova Relativní. Co znamená pojem Relativní z kategorie Filozofie?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Relativní? Potom se o definici podělte s blízkými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Relativní je v sekci Filozofie

Klíčová slova: popis, význam, popis, termín, informace, Relativní, pojem, Filozofie, wiki, co to je, přesný význam, synonymum, vysvětlení, definice, význam slova

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Relativní? resp. jaká je definice termínu Relativní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Relativní, odpověď na dotaz co je to Relativní?. Víte např. kdo to je Clark Rockefeller? Znáte a víte kdo je Alibista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Relativní i v jiných kategoriích (než Filozofie). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.