Co je to?
Odborný výraz, definice slova Relativní. Co znamená pojem Relativní z kategorie Filozofie?

Co je to Relativní? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Relativní

Relativní je pojem pro označení toho, co je ve vztahu k něčemu, platné, hodnocené vzhledem k něčemu jinému nebo vyplývající ze srovnání, popřípadě to, co je poměrné, závislé, vztažné nebo podmíněné.
Vždy je tedy třeba to, co se k něčemu vztahuje, porovnávat s něčím jiným, jinak by označení relativní nemělo smysl.

Význam slova, termín, co je to Relativní? Odborný výraz, definice slova Relativní. Co znamená pojem Relativní z kategorie Filozofie?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Relativní s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Relativní se nachází v sekci Filozofie

Klíčová slova: význam pojmu, wiki, popis, význam slova, informace, definice, pojem, Filozofie, popis, slovo, co znamená, heslo, Relativní

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Relativní? resp. jaký je přesný význam slova Relativní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Relativní, odpověď na dotaz co je to Relativní?. Víte např. kdo to je Clark Rockefeller? Znáte a víte kdo je Alibista? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Filozofie U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.