Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Princip. Co znamená pojem Princip z kategorie Filozofie?

Co to je Princip? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Princip?

Princip je filozofický pojem, který označuje nějaké východisko, pravidlo, zákon či zásadu, které jsou chápány jako základní a obecně uznávané. Není nutné ho dokazovat, ale odvozují se z něj další důsledky nějakého jednání nebo poznání nebo napomáhá jejich pochopení.
Ve filozofii se rozlišují principy bytí, myšlení nebo vůle.

Význam slova, termín, co je to Princip? Odborný termín, výraz, slovo Princip. Co znamená pojem Princip z kategorie Filozofie?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Princip? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Princip se nachází v kategorii Filozofie

Klíčová slova: formulace, vysvětlení, heslo, slovo, co to je, popis, informace, přesný význam, wiki, synonymum, definice, význam slova, Filozofie

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Princip? resp. jaký je přesný význam slova Princip? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Princip, odpověď na dotaz co je to Princip?. Víte např. kdo to je Zdeněk Bakala? Znáte a víte kdo je Hasan Nasralláh? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Filozofie U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.