Co je to?
Definice odborného termínu, slova Konotace. Co znamená pojem Konotace z kategorie Filozofie?

Co je to Konotace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Konotace

Konotace je nezbytnou součástí lidské komunikace. Její podstatou je fakt, že ten, kdo je příjemcem nějaké zprávy, přiřazuje slovům a větám v daném jazyce význam. Ten je zabarvený podle pocitů i subjektivního cítění adresáta.
Tvůrcem konotace je tedy ten, kdo zprávu přijímá, ne ten, kdo něco sděluje.

Význam slova, termín, co je to Konotace? Definice odborného termínu, slova Konotace. Co znamená pojem Konotace z kategorie Filozofie?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Konotace s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Konotace je v kategorii Filozofie

Klíčová slova: význam pojmu, heslo, formulace, synonymum, wiki, Filozofie, termín, slovník, přesný význam, definice, co znamená, slovo, pojem, význam slova, přesný výraz

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Konotace? resp. co je to Konotace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konotace, odpověď na dotaz co je to Konotace?. Víte např. kdo to je Kašér? Znáte a víte kdo je Podruh? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Filozofie). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.