Co je to?
Výraz, termín, definice slova Koncepce. Co znamená odborný pojem Koncepce z kategorie Filozofie?

Co je to Koncepce? Význam slova

Co znamená termín Koncepce? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Koncepce je určité myšlenka, návrh nebo záměr. Tento pojem se užívá v mnoha oblastech. Jedná se proces postupu, kterým má být dosaženo cíle v určené oblasti a který je schválen. Jako koncepce se označuje také určitý návrh nebo pojetí činnosti.
Ve filozofii se takto označuje nějaký rozumový obraz, formulace, všeobecně orientovaná myšlenka nebo pojem.

Význam slova, termín, co je to Koncepce? Výraz, termín, definice slova Koncepce. Co znamená odborný pojem Koncepce z kategorie Filozofie?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Koncepce? Pak se o tuto stránku podělte s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Koncepce je v kategorii Filozofie

Klíčová slova: Filozofie, význam pojmu, formulace, přesný význam, Koncepce, definice, význam slova, přesný výraz, pojem, Filozofie, slovo, informace, význam, co znamená, popis, termín

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Koncepce? resp. co označuje slovo Koncepce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Koncepce, odpověď na dotaz co je to Koncepce?. Víte např. kdo to je Blogger? Znáte a víte kdo je Tatiana Vilhelmová? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Koncepce hledat i v jiných kategoriích (než Filozofie) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.