Co je to?
Výraz, termín, definice slova Koncepce. Co znamená odborný pojem Koncepce z kategorie Filozofie?

Co je to Koncepce? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Koncepce?

Koncepce je určité myšlenka, návrh nebo záměr. Tento pojem se užívá v mnoha oblastech. Jedná se proces postupu, kterým má být dosaženo cíle v určené oblasti a který je schválen. Jako koncepce se označuje také určitý návrh nebo pojetí činnosti.
Ve filozofii se takto označuje nějaký rozumový obraz, formulace, všeobecně orientovaná myšlenka nebo pojem.

Význam slova, termín, co je to Koncepce? Výraz, termín, definice slova Koncepce. Co znamená odborný pojem Koncepce z kategorie Filozofie?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Koncepce? Potom se o definici podělte se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Koncepce se nachází v kategorii Filozofie

Klíčová slova: heslo, význam pojmu, definice, wiki, slovník, co znamená, Koncepce, pojem, význam, Filozofie, přesný význam, synonymum, význam slova, slovo, Filozofie

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Koncepce? resp. co to je Koncepce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Koncepce, odpověď na dotaz co je to Koncepce?. Víte např. kdo to je Přítel? Znáte a víte kdo je Homofob? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Filozofie Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.