Co je to?
Definice výrazu, termínu Informace. Co znamená odborný pojem Informace z kategorie Filozofie?

Co je to Informace? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Informace

Informace obecně je nějaký údaj, sdělení o něčem.

Význam slova, termín, co je to Informace? Definice výrazu, termínu Informace. Co znamená odborný pojem Informace z kategorie Filozofie?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Informace můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Informace je v kategorii Filozofie

Klíčová slova: přesný výraz, popis, Informace, Informace, heslo, wiki, co to je, Filozofie, význam pojmu, význam, Filozofie, přesný význam, synonymum, význam slova, termín, co znamená

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Informace?

Informace (z lat. in-formatio, utváření, ztvárnění) je velmi široký, mnohoznačný pojem, který se užívá v různých významech. V nejobecnějším smyslu je informace chápána jako údaj o prostředí, jeho stavu a procesech v něm probíhajících. Informace snižuje nebo odstraňuje neurčitost (entropii) systému (např. příjemce / uživatele informace). Množství informace lze charakterizovat tím, jak se jejím přijetím změnila míra neurčitosti přijímajícího systému.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Informace? resp. jaký je význam slova Informace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Informace, odpověď na dotaz co je to Informace?. Víte např. kdo to je Horymír? Znáte a víte kdo je Sabina Slonková? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Filozofie Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?