Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Idea. Co znamená pojem Idea z kategorie Filozofie?

Co to je Idea? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Idea?

Idea je pojem pocházející z řečtiny. V původním významu ho lze přeložit jako vzhled nebo podobu, v současnosti se však používá jako označení pro myšlenky, představy, nápady nebo úmysly.
Pokud by se šlo o osobu, která by byla předmětem idejí a měla by ztělesňovat skutečnou podobu, jednalo by se o ideál. Idea je jedním z významných pojmů psychologie nebo filozofie, kde může mít i zvláštní význam.

Význam slova, termín, co je to Idea? Odborný termín, výraz, slovo Idea. Co znamená pojem Idea z kategorie Filozofie?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Idea s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Idea je v kategorii Filozofie

Klíčová slova: co znamená, význam, význam pojmu, wiki, popis, Idea, formulace, pojem, Filozofie, Filozofie, význam slova, vysvětlení, přesný význam, definice, přesný výraz

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Idea? resp. co znamená slovo Idea? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Idea, odpověď na dotaz co je to Idea?. Víte např. kdo to je Jan Hus? Znáte a víte kdo je Bůh? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Idea v jiné sekci než Filozofie. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.