Co je to?
Definice výrazu Hygge. Co znamená odborný pojem Hygge z kategorie Filozofie?

Co to je Hygge? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Hygge

Moderní pojem "hygge" pochází z dánštiny a označuje "skandinávský" životní styl. Pod tím si můžeme představit takový způsob života, kdy se vyhýbáme zbytečnému stresu, žijeme pohodově, snad až trochu požitkářsky. Nedá se to úplně jednoznačně definovat, jde o to žít tak, abychom se cítili příjemně, byli šťastní a neměli žádné výčitky svědomí z toho, že někdy myslíme jen na sebe (ve smyslu odpočinku a relaxace). Zkrátka je to další "trendy" módní pojem, jehož obsah je poněkud vágní.

Význam slova, termín, co je to Hygge? Definice výrazu Hygge. Co znamená odborný pojem Hygge z kategorie Filozofie?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Hygge sdílejte s blízkými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Hygge je v kategorii Filozofie

Klíčová slova: co znamená, heslo, termín, význam pojmu, synonymum, přesný význam, co to je, Hygge, význam slova, wiki, Filozofie, pojem, formulace, přesný výraz, slovo, informace

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Hygge? resp. co přesně označuje termín Hygge? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hygge, odpověď na dotaz co je to Hygge?. Víte např. kdo to je Fundamentalista? Znáte a víte kdo je Buran? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Filozofie). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?