Co je to?
Definice výrazu Hygge. Co znamená odborný pojem Hygge z kategorie Filozofie?

Co to je Hygge? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Hygge?

Moderní pojem "hygge" pochází z dánštiny a označuje "skandinávský" životní styl. Pod tím si můžeme představit takový způsob života, kdy se vyhýbáme zbytečnému stresu, žijeme pohodově, snad až trochu požitkářsky. Nedá se to úplně jednoznačně definovat, jde o to žít tak, abychom se cítili příjemně, byli šťastní a neměli žádné výčitky svědomí z toho, že někdy myslíme jen na sebe (ve smyslu odpočinku a relaxace). Zkrátka je to další "trendy" módní pojem, jehož obsah je poněkud vágní.

Význam slova, termín, co je to Hygge? Definice výrazu Hygge. Co znamená odborný pojem Hygge z kategorie Filozofie?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hygge s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Hygge se nachází v sekci Filozofie

Klíčová slova: heslo, Hygge, informace, význam pojmu, co znamená, Filozofie, popis, vysvětlení, co to je, synonymum, wiki, definice, termín, přesný význam, slovo

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená Hygge? resp. jaká je definice slova Hygge? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hygge, odpověď na dotaz co je to Hygge?. Víte např. kdo to je Antonín Novotný? Znáte a víte kdo je Kněžna Libuše? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Hygge hledat i v jiných kategoriích (než Filozofie) Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?