Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hakuna Matata. Co znamená pojem Hakuna Matata z kategorie Filozofie?

Co je to Hakuna Matata? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Hakuna Matata?

Většinou se citují latinské citáty, ale některé mohou být i v jiných jazycích. Jedním z méně tradičních jazyků je svahilština, díky níž existuje výraz Hakuna Matata. Tato fráze vyjadřuje bezstarostný postoj k životu. Dala by se přeložit jako "žádný problém".
Fráze se proslavila hlavně díky filmovému příběhu s názvem Lví král, kde se zpívá stejnojmenná píseň. Od té doby se fráze rozšířila do běžného používání.

Význam slova, termín, co je to Hakuna Matata? Odborný výraz, definice slova Hakuna Matata. Co znamená pojem Hakuna Matata z kategorie Filozofie?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text se známými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Hakuna Matata je v kategorii Filozofie

Klíčová slova: Hakuna Matata, Filozofie, heslo, vysvětlení, wiki, co znamená, slovo, význam slova, význam, přesný výraz, termín, slovník, definice, přesný význam, Hakuna Matata, význam pojmu

Ve Wikipedii se o heslu Hakuna Matata dozvíte následující

Hakuna Matata je svahilská fráze vyjadřující bezstarostnost, podobně jako fráze „to je v pořádku“ nebo „žádnej problém“.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Hakuna Matata? resp. co znamená slovo Hakuna Matata? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hakuna Matata, odpověď na dotaz co je to Hakuna Matata?. Víte např. kdo to je Kamil Střihavka? Znáte a víte kdo je Primátor? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Filozofie U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?