Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hakuna Matata. Co znamená pojem Hakuna Matata z kategorie Filozofie?

Co je to Hakuna Matata? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Hakuna Matata?

Většinou se citují latinské citáty, ale některé mohou být i v jiných jazycích. Jedním z méně tradičních jazyků je svahilština, díky níž existuje výraz Hakuna Matata. Tato fráze vyjadřuje bezstarostný postoj k životu. Dala by se přeložit jako "žádný problém".
Fráze se proslavila hlavně díky filmovému příběhu s názvem Lví král, kde se zpívá stejnojmenná píseň. Od té doby se fráze rozšířila do běžného používání.

Význam slova, termín, co je to Hakuna Matata? Odborný výraz, definice slova Hakuna Matata. Co znamená pojem Hakuna Matata z kategorie Filozofie?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Hakuna Matata sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Hakuna Matata patří do sekce Filozofie

Klíčová slova: synonymum, formulace, wiki, informace, definice, popis, význam slova, co to je, slovník, Hakuna Matata, přesný význam, Hakuna Matata, přesný výraz, pojem, význam pojmu, význam

Co označuje termín Hakuna Matata? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Hakuna Matata je svahilská fráze vyjadřující bezstarostnost, podobně jako fráze „to je v pořádku“ nebo „žádnej problém“.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Hakuna Matata? resp. co se skrývá pod slovem Hakuna Matata? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hakuna Matata, odpověď na dotaz co je to Hakuna Matata?. Víte např. kdo to je Vokalista? Znáte a víte kdo je Primátor? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Hakuna Matata v jiné sekci než Filozofie. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?