Co je to?
Definice odborného termínu, slova Čest. Co znamená pojem Čest z kategorie Filozofie?

Co je to Čest? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Čest

Čest je lidskou vlastností, Jedná se o určitý stupeň morálky, dobré jméno, mluví se i o vážnosti, popřípadě hodnověrnosti. Čest si člověk musí získávat a udržovat. Musí plnit své úkoly, dostát závazkům, obětovat svůj prospěch pro druhé, chovat se žádoucím způsobem.
Přesná definice pojmu neexistuje, původně se jednalo o ocenění od druhých lidí, souvisela s poctami a postavením. Postupně se stala individuální vlastností člověka, který si váží sebe sama.

Význam slova, termín, co je to Čest? Definice odborného termínu, slova Čest. Co znamená pojem Čest z kategorie Filozofie?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Čest? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Čest je v sekci Filozofie

Klíčová slova: význam pojmu, Filozofie, slovo, přesný výraz, význam, Čest, synonymum, wiki, vysvětlení, pojem, význam slova, slovník, definice, formulace, heslo

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Čest? resp. co je to Čest? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čest, odpověď na dotaz co je to Čest?. Víte např. kdo to je Homofob? Znáte a víte kdo je Psychopat? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Čest hledat i v jiných kategoriích (než Filozofie) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.