Co je to?
Výraz, termín, definice slova Absolutní. Co znamená odborný pojem Absolutní z kategorie Filozofie?

Co je to Absolutní? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Absolutní?

Absolutní je pojmenování něčeho, co je neomezené, nepodmíněné, bezvýhradné či úplné. Absolutní je opakem relativního, pojem je využívaný v mnoha oborech, především ve filozofii.
Výhradní místo má také v matematice jako součást pojmu absolutní hodnota, která je definována pro vzdálenost čísla od nuly nebo pro komplexní čísla a další.

Význam slova, termín, co je to Absolutní? Výraz, termín, definice slova Absolutní. Co znamená odborný pojem Absolutní z kategorie Filozofie?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Absolutní? Potom se o definici podělte s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Absolutní se nachází v kategorii Filozofie

Klíčová slova: slovo, wiki, heslo, vysvětlení, formulace, definice, popis, informace, Filozofie, význam, popis, co znamená, Absolutní, přesný výraz, synonymum

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená Absolutní? resp. jaká je definice slova Absolutní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Absolutní, odpověď na dotaz co je to Absolutní?. Víte např. kdo to je Nezaopatřené dítě? Znáte a víte kdo je Dermatolog? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Filozofie Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.