Co je to?
Výraz, termín, definice slova Absolutní. Co znamená odborný pojem Absolutní z kategorie Filozofie?

Co je to Absolutní? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Absolutní

Absolutní je pojmenování něčeho, co je neomezené, nepodmíněné, bezvýhradné či úplné. Absolutní je opakem relativního, pojem je využívaný v mnoha oborech, především ve filozofii.
Výhradní místo má také v matematice jako součást pojmu absolutní hodnota, která je definována pro vzdálenost čísla od nuly nebo pro komplexní čísla a další.

Význam slova, termín, co je to Absolutní? Výraz, termín, definice slova Absolutní. Co znamená odborný pojem Absolutní z kategorie Filozofie?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Absolutní s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Absolutní se nachází v sekci Filozofie

Klíčová slova: co to je, Filozofie, popis, co znamená, Absolutní, informace, popis, synonymum, termín, význam slova, přesný význam, slovník, definice, formulace, slovo

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Absolutní? resp. co to je Absolutní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Absolutní, odpověď na dotaz co je to Absolutní?. Víte např. kdo to je Nezaopatřené dítě? Znáte a víte kdo je Dermatolog? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Filozofie Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.