Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Školkovné. Co znamená pojem Školkovné z kategorie Ekonomie?

Co to je Školkovné? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Školkovné

Školkovné je jedním z druhů daňového zvýhodnění. Aby mohlo být uplatněno, je nutné dodat podklady, především potvrzení o umístění dítěte v mateřské školce a doklad druhého z partnerů, že on sám tuto slevu neuplatňuje.
Školkovné se pak z daně odečítá až po uplynutí roku. Nemohou ho však uplatňovat prarodiče, kteří se starají o vnoučata.

Význam slova, termín, co je to Školkovné? Odborný termín, výraz, slovo Školkovné. Co znamená pojem Školkovné z kategorie Ekonomie?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Školkovné? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Školkovné patří do sekce Ekonomie

Klíčová slova: význam pojmu, informace, definice, popis, co to je, vysvětlení, pojem, wiki, přesný význam, co znamená, synonymum, význam slova, termín, význam, Školkovné, formulace

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Školkovné? resp. jaká je definice slova Školkovné? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Školkovné, odpověď na dotaz co je to Školkovné?. Víte např. kdo to je Judita Čeřovská? Znáte a víte kdo je Basista? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Ekonomie). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?