Co je to?
Definice výrazu, termínu Silová elektřina. Co znamená odborný pojem Silová elektřina z kategorie Ekonomie?

Co je to Silová elektřina? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Silová elektřina

Elektrická energie vyrobená v elektrárně, přenášená ke spotřebitelům a dodávaná konečnému odběrateli. Elektřina odebraná domácností. Pojem se objevuje od roku 2006, kdy došlo ke změně účtování platby za elektřinu. Účet se rozdělil na regulovanou složku zahrnující distribuci, přenos elektřiny a neregulovanou složku, kterou tvoří právě cena za odebranou silovou elektřinu placená dodavateli.

Význam slova, termín, co je to Silová elektřina? Definice výrazu, termínu Silová elektřina. Co znamená odborný pojem Silová elektřina z kategorie Ekonomie?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Silová elektřina s kolegy na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Silová elektřina se nachází v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: Ekonomie, pojem, vysvětlení, formulace, Ekonomie, synonymum, Silová elektřina, co to je, přesný výraz, slovo, wiki, význam slova, popis, přesný význam, heslo, slovník

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Silová elektřina? resp. jaká je definice slova Silová elektřina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Silová elektřina, odpověď na dotaz co je to Silová elektřina?. Víte např. kdo to je Tomáš Garrigue Masaryk? Znáte a víte kdo je Vlastenec? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Silová elektřina i v jiných kategoriích (než Ekonomie). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.