Co je to?
Definice výrazu, termínu Silová elektřina. Co znamená odborný pojem Silová elektřina z kategorie Ekonomie?

Co je to Silová elektřina? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Silová elektřina

Elektrická energie vyrobená v elektrárně, přenášená ke spotřebitelům a dodávaná konečnému odběrateli. Elektřina odebraná domácností. Pojem se objevuje od roku 2006, kdy došlo ke změně účtování platby za elektřinu. Účet se rozdělil na regulovanou složku zahrnující distribuci, přenos elektřiny a neregulovanou složku, kterou tvoří právě cena za odebranou silovou elektřinu placená dodavateli.

Význam slova, termín, co je to Silová elektřina? Definice výrazu, termínu Silová elektřina. Co znamená odborný pojem Silová elektřina z kategorie Ekonomie?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Silová elektřina je v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: synonymum, informace, definice, přesný výraz, Ekonomie, co to je, popis, význam slova, wiki, Silová elektřina, slovo, Ekonomie, slovník, význam pojmu, přesný význam, význam

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Silová elektřina? resp. jaký je význam pojmu Silová elektřina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Silová elektřina, odpověď na dotaz co je to Silová elektřina?. Víte např. kdo to je Hobit? Znáte a víte kdo je Vlastenec? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Ekonomie). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.