Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Sektorová daň. Co znamená pojem Sektorová daň z kategorie Ekonomie?

Co to je Sektorová daň? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Sektorová daň?

Sektorová daň je typ daně, který existuje jak v Evropě, tak v dalších částech světa. Tato daň je speciální a týká se jen určitých druhů podnikání. Stát pak toto podnikání zatěžuje zvláštním zdaněním.
Většinou se jedná o finanční trhy, vodárenství, energetiku, telekomunikace nebo hospodaření s odpady. Těm je zavedena zvláštní sazba daně z příjmu právnických osob. Tato odvětví jsou regulovaná a existuje zde přirozený monopol.

Význam slova, termín, co je to Sektorová daň? Odborný termín, výraz, slovo Sektorová daň. Co znamená pojem Sektorová daň z kategorie Ekonomie?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Sektorová daň je v sekci Ekonomie

Klíčová slova: synonymum, význam pojmu, Sektorová daň, slovo, význam slova, termín, formulace, informace, vysvětlení, Ekonomie, Sektorová daň, co to je, přesný výraz, popis, slovník, definice

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Sektorová daň? resp. co přesně označuje termín Sektorová daň? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sektorová daň, odpověď na dotaz co je to Sektorová daň?. Víte např. kdo to je Držgrešle? Znáte a víte kdo je Josef Melen? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Ekonomie. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?