Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Renta. Co znamená pojem Renta z kategorie Ekonomie?

Co to je Renta? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Renta

Renta je důchod, který se zakládá na majetku, především na výnosu z finančního kapitálu, půdy a podobně. Jedná se o stálý a pravidelný pasivní příjem. Získává se bez vynaložení aktivity a času, tvoří se z kapitálu. Pro jeho získání není nutná fyzická přítomnost majitele.
Může jít například o rentu z kapitálu, úroků, licencí a patentů, dividend, autorských práv, zisků z podniků, pronájmů a podobně.

Význam slova, termín, co je to Renta? Odborný termín, výraz, slovo Renta. Co znamená pojem Renta z kategorie Ekonomie?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Renta sdílet se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Renta patří do sekce Ekonomie

Klíčová slova: Renta, přesný význam, význam pojmu, heslo, Ekonomie, popis, význam, wiki, formulace, slovník, informace, co to je, význam slova, Renta, definice, přesný výraz

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Renta? resp. co vlastně znamená slovo Renta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Renta, odpověď na dotaz co je to Renta?. Víte např. kdo to je Reptilián? Znáte a víte kdo je Tomáš Klus? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Ekonomie). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.