Co je to?
Definice výrazu Korporátní daň. Co znamená odborný pojem Korporátní daň z kategorie Ekonomie?

Co to je Korporátní daň? Význam slova

Co znamená termín Korporátní daň? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Korporátní daň je obecné označení pro daň z příjmu právnických osob.

Význam slova, termín, co je to Korporátní daň? Definice výrazu Korporátní daň. Co znamená odborný pojem Korporátní daň z kategorie Ekonomie?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Korporátní daň? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Korporátní daň patří do sekce Ekonomie

Klíčová slova: definice, synonymum, Ekonomie, co to je, informace, slovník, popis, popis, heslo, přesný výraz, co znamená, vysvětlení, formulace, termín, Korporátní daň

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Korporátní daň? resp. jaká je definice slova Korporátní daň? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Korporátní daň, odpověď na dotaz co je to Korporátní daň?. Víte např. kdo to je Notář? Znáte a víte kdo je Poddaný? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Korporátní daň hledat i v jiných kategoriích (než Ekonomie) U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.