Co je to?
Definice výrazu Korporátní daň. Co znamená odborný pojem Korporátní daň z kategorie Ekonomie?

Co to je Korporátní daň? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Korporátní daň?

Korporátní daň je obecné označení pro daň z příjmu právnických osob.

Význam slova, termín, co je to Korporátní daň? Definice výrazu Korporátní daň. Co znamená odborný pojem Korporátní daň z kategorie Ekonomie?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Korporátní daň sdílejte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Korporátní daň je v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: co to je, wiki, význam pojmu, co znamená, přesný význam, popis, heslo, formulace, slovník, Korporátní daň, vysvětlení, Ekonomie, pojem, Korporátní daň, význam slova, informace

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Korporátní daň? resp. co vlastně znamená slovo Korporátní daň? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Korporátní daň, odpověď na dotaz co je to Korporátní daň?. Víte např. kdo to je Krampus? Znáte a víte kdo je Císař? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Korporátní daň i v jiných kategoriích (než Ekonomie). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.