Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Karenční doba. Co znamená pojem Karenční doba z kategorie Ekonomie?

Co to je Karenční doba? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Karenční doba?

Karenční doba je období, ve kterém pracovník nevykonává svou práci z důvodu nemoci nebo jiných určitých okolností, ale pojišťovna mu ještě nevyplácí plnění. Nejde pouze o vyplacení dávek, ale vztahuje se i na celou dobu od uzavření smlouvy, po kterou pojišťovna neplní.
Karenční doba má své zastánce i odpůrce, od doby zavedení se již několikrát navrhovalo její zrušení.

Význam slova, termín, co je to Karenční doba? Odborný termín, výraz, slovo Karenční doba. Co znamená pojem Karenční doba z kategorie Ekonomie?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Karenční doba sdílejte se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Karenční doba je v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: co to je, Ekonomie, informace, význam slova, pojem, Ekonomie, slovník, Karenční doba, popis, vysvětlení, přesný výraz, slovo, význam pojmu, přesný význam, význam, wiki

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Karenční doba? resp. jaký je přesný význam slova Karenční doba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Karenční doba, odpověď na dotaz co je to Karenční doba?. Víte např. kdo to je Světlonoš? Znáte a víte kdo je Papež? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Ekonomie. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.