Co je to?
Definice výrazu, termínu Home Office. Co znamená odborný pojem Home Office z kategorie Ekonomie?

Co je to Home Office? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Home Office

Home Office je jednou z možností flexibilní práce. Jejím základem je to, že zaměstnanec má možnost pracovat z domova na plný nebo částečný úvazek. Předpokladem tohoto způsobu zaměstnání je plná důvěra mezi oběma stranami, zaměstnanci i zaměstnavateli.
Home Office je náročnější na týmovou práci, organizaci práce a komunikaci, Zaměstnavatel tak šetří na kancelářském prostoru, zaměstnanec si může alespoň částečně rozvrhnout pracovní dobu podle svých potřeb.

Význam slova, termín, co je to Home Office? Definice výrazu, termínu Home Office. Co znamená odborný pojem Home Office z kategorie Ekonomie?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Home Office? Pak se o ní podělte s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Home Office patří do sekce Ekonomie

Klíčová slova: heslo, Ekonomie, vysvětlení, formulace, synonymum, význam, slovník, popis, pojem, wiki, Ekonomie, Home Office, přesný význam, co znamená, přesný výraz, Home Office

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Home Office? resp. co označuje slovo Home Office? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Home Office, odpověď na dotaz co je to Home Office?. Víte např. kdo to je Rejžek? Znáte a víte kdo je Violetta? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Ekonomie). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.