Co je to?
Definice výrazu, termínu Home Office. Co znamená odborný pojem Home Office z kategorie Ekonomie?

Co je to Home Office? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Home Office

Home Office je jednou z možností flexibilní práce. Jejím základem je to, že zaměstnanec má možnost pracovat z domova na plný nebo částečný úvazek. Předpokladem tohoto způsobu zaměstnání je plná důvěra mezi oběma stranami, zaměstnanci i zaměstnavateli.
Home Office je náročnější na týmovou práci, organizaci práce a komunikaci, Zaměstnavatel tak šetří na kancelářském prostoru, zaměstnanec si může alespoň částečně rozvrhnout pracovní dobu podle svých potřeb.

Význam slova, termín, co je to Home Office? Definice výrazu, termínu Home Office. Co znamená odborný pojem Home Office z kategorie Ekonomie?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Home Office s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Home Office je v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: slovo, popis, Home Office, synonymum, heslo, wiki, význam pojmu, informace, co znamená, přesný výraz, význam, přesný význam, vysvětlení, definice, Ekonomie, Ekonomie

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Home Office? resp. co znamená Home Office? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Home Office, odpověď na dotaz co je to Home Office?. Víte např. kdo to je Kněžna Libuše? Znáte a víte kdo je Violetta? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Home Office i v jiných kategoriích (než Ekonomie). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.