Co je to?
Výraz, termín, definice slova Duální ekonomika. Co znamená odborný pojem Duální ekonomika z kategorie Ekonomie?

Co je to Duální ekonomika? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Duální ekonomika?

Duální ekonomika označuje skutečnost, že v jedné zemi existují dva ekonomické sektory, které jsou od sebe oddělené. Oddělení se realizuje prostřednictvím odlišných úrovní vývoje, vzorků poptávky a různých technologií.
Duální ekonomiku lze nalézt především v rozvojových zemích. Jeden z ekonomických sektorů se zde zaměřuje na potřeby místního trhu, druhé je orientováno na export. Oddělené ekonomiky mohou existovat i v rámci jednoho odvětví.

Význam slova, termín, co je to Duální ekonomika? Výraz, termín, definice slova Duální ekonomika. Co znamená odborný pojem Duální ekonomika z kategorie Ekonomie?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Duální ekonomika? Pak se o ní podělte s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Duální ekonomika patří do sekce Ekonomie

Klíčová slova: heslo, co znamená, slovník, popis, wiki, přesný výraz, přesný význam, Ekonomie, význam, slovo, pojem, informace, Duální ekonomika, co to je, Ekonomie, význam slova

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Duální ekonomika? resp. co vlastně znamená slovo Duální ekonomika? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Duální ekonomika, odpověď na dotaz co je to Duální ekonomika?. Víte např. kdo to je Aktér? Znáte a víte kdo je Kristýna Plíšková? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Ekonomie U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.