Co je to?
Odborný výraz, definice slova Dokonalý trh. Co znamená pojem Dokonalý trh z kategorie Ekonomie?

Co je to Dokonalý trh? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Dokonalý trh

Dokonalý trh je ekonomický termín používaný pro označení takového trhu, který umožní kupujícím získat komplexní informace o všech prodejcích a také cenách, za které zboží nabízejí.
Předmět obchodu je na dokonalém trhu homogenní a pokud kupující přejdou od prodejce k jinému, nemají žádné náklady. Elastická je i poptávka po předmětu obchodu u prodávajícího.

Význam slova, termín, co je to Dokonalý trh? Odborný výraz, definice slova Dokonalý trh. Co znamená pojem Dokonalý trh z kategorie Ekonomie?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Dokonalý trh s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Dokonalý trh se nachází v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: Ekonomie, heslo, Dokonalý trh, Dokonalý trh, význam pojmu, co znamená, popis, slovník, formulace, vysvětlení, význam, význam slova, termín, Ekonomie, slovo, pojem

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Dokonalý trh? resp. jaký je přesný význam slova Dokonalý trh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dokonalý trh, odpověď na dotaz co je to Dokonalý trh?. Víte např. kdo to je Samosoudce? Znáte a víte kdo je Karolína Plíšková? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Ekonomie. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.