Co je to?
Odborný výraz, definice slova Dokonalý trh. Co znamená pojem Dokonalý trh z kategorie Ekonomie?

Co je to Dokonalý trh? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Dokonalý trh

Dokonalý trh je ekonomický termín používaný pro označení takového trhu, který umožní kupujícím získat komplexní informace o všech prodejcích a také cenách, za které zboží nabízejí.
Předmět obchodu je na dokonalém trhu homogenní a pokud kupující přejdou od prodejce k jinému, nemají žádné náklady. Elastická je i poptávka po předmětu obchodu u prodávajícího.

Význam slova, termín, co je to Dokonalý trh? Odborný výraz, definice slova Dokonalý trh. Co znamená pojem Dokonalý trh z kategorie Ekonomie?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Dokonalý trh? Pak se o ní podělte s kolegy na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Dokonalý trh je v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: přesný výraz, synonymum, formulace, popis, Dokonalý trh, slovník, slovo, význam, vysvětlení, Ekonomie, popis, co znamená, význam slova, informace, pojem

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Dokonalý trh? resp. co je to Dokonalý trh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dokonalý trh, odpověď na dotaz co je to Dokonalý trh?. Víte např. kdo to je Tomáš Garrigue Masaryk? Znáte a víte kdo je Václav Klaus? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Dokonalý trh v jiné sekci než Ekonomie. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.