Co je to?
Odborný výraz, definice slova Dokonalý trh. Co znamená pojem Dokonalý trh z kategorie Ekonomie?

Co je to Dokonalý trh? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Dokonalý trh?

Dokonalý trh je ekonomický termín používaný pro označení takového trhu, který umožní kupujícím získat komplexní informace o všech prodejcích a také cenách, za které zboží nabízejí.
Předmět obchodu je na dokonalém trhu homogenní a pokud kupující přejdou od prodejce k jinému, nemají žádné náklady. Elastická je i poptávka po předmětu obchodu u prodávajícího.

Význam slova, termín, co je to Dokonalý trh? Odborný výraz, definice slova Dokonalý trh. Co znamená pojem Dokonalý trh z kategorie Ekonomie?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Dokonalý trh? Potom se o definici podělte s kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Dokonalý trh je v sekci Ekonomie

Klíčová slova: význam, co znamená, popis, informace, synonymum, Dokonalý trh, Ekonomie, slovník, vysvětlení, přesný výraz, formulace, slovo, popis, pojem, co to je

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Dokonalý trh? resp. jaká je definice termínu Dokonalý trh? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dokonalý trh, odpověď na dotaz co je to Dokonalý trh?. Víte např. kdo to je Tomáš Garrigue Masaryk? Znáte a víte kdo je Václav Klaus? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Dokonalý trh v jiné sekci než Ekonomie. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.