Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Diverzifikace. Co znamená pojem Diverzifikace z kategorie Ekonomie?

Co to je Diverzifikace? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Diverzifikace?

Diverzifikace je označení pro rozmanitost činnosti. V ekonomii se jedná o určitý záměr podnikání, jehož cílem je snížení podnikatelských rizik tím, že se podnikání nesoustředí pouze na jeden výrobek, ale bude se podnikat ve více různých oblastech.
Stejným způsobem se pak přistupuje k aktivům a investicím, které se rozdělují do různých firem. Může se jednat o naprosto rozdílné obory. Rizika jsou tak maximálně snížena, i když někdy za cenu nižších výnosů.

Význam slova, termín, co je to Diverzifikace? Odborný termín, výraz, slovo Diverzifikace. Co znamená pojem Diverzifikace z kategorie Ekonomie?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi známými a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Diverzifikace je v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: definice, význam slova, přesný význam, Ekonomie, informace, co znamená, Diverzifikace, synonymum, význam pojmu, popis, co to je, pojem, přesný výraz, termín, slovník, slovo

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Diverzifikace? resp. co znamená výraz Diverzifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Diverzifikace, odpověď na dotaz co je to Diverzifikace?. Víte např. kdo to je Dysgrafik? Znáte a víte kdo je Ivana Chýlková? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Ekonomie U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.