Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Diverzifikace. Co znamená pojem Diverzifikace z kategorie Ekonomie?

Co to je Diverzifikace? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Diverzifikace?

Diverzifikace je označení pro rozmanitost činnosti. V ekonomii se jedná o určitý záměr podnikání, jehož cílem je snížení podnikatelských rizik tím, že se podnikání nesoustředí pouze na jeden výrobek, ale bude se podnikat ve více různých oblastech.
Stejným způsobem se pak přistupuje k aktivům a investicím, které se rozdělují do různých firem. Může se jednat o naprosto rozdílné obory. Rizika jsou tak maximálně snížena, i když někdy za cenu nižších výnosů.

Význam slova, termín, co je to Diverzifikace? Odborný termín, výraz, slovo Diverzifikace. Co znamená pojem Diverzifikace z kategorie Ekonomie?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Diverzifikace s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Diverzifikace je v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: Diverzifikace, přesný výraz, popis, Ekonomie, definice, formulace, slovník, termín, informace, slovo, heslo, Ekonomie, význam pojmu, význam slova, popis

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Diverzifikace? resp. co je to Diverzifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Diverzifikace, odpověď na dotaz co je to Diverzifikace?. Víte např. kdo to je Švica? Znáte a víte kdo je Jehova? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Ekonomie). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.