Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Diverzifikace. Co znamená pojem Diverzifikace z kategorie Ekonomie?

Co to je Diverzifikace? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Diverzifikace?

Diverzifikace je označení pro rozmanitost činnosti. V ekonomii se jedná o určitý záměr podnikání, jehož cílem je snížení podnikatelských rizik tím, že se podnikání nesoustředí pouze na jeden výrobek, ale bude se podnikat ve více různých oblastech.
Stejným způsobem se pak přistupuje k aktivům a investicím, které se rozdělují do různých firem. Může se jednat o naprosto rozdílné obory. Rizika jsou tak maximálně snížena, i když někdy za cenu nižších výnosů.

Význam slova, termín, co je to Diverzifikace? Odborný termín, výraz, slovo Diverzifikace. Co znamená pojem Diverzifikace z kategorie Ekonomie?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Diverzifikace sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Diverzifikace patří do sekce Ekonomie

Klíčová slova: wiki, co znamená, heslo, vysvětlení, Diverzifikace, informace, Diverzifikace, Ekonomie, definice, pojem, popis, co to je, slovo, přesný výraz, význam pojmu, synonymum

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Diverzifikace? resp. jaký je přesný význam slova Diverzifikace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Diverzifikace, odpověď na dotaz co je to Diverzifikace?. Víte např. kdo to je Alzheimer? Znáte a víte kdo je Ivana Chýlková? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Diverzifikace v jiné sekci než Ekonomie. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.